2733
2739
عنوان

جریان این تاپیکه چی بود راجع به دنیام همسرم چیشد بود

| مشاهده متن کامل بحث + 974 بازدید | 55 پست
سر این  میگفت چرا با شوهرت اشتی کردی شب بغلش خابیدی تو دوروغ گدیی😐 میگفت از زنایی که دعوا می ...

وا یعنی چی انتظار داشته شما تا ابد قهر بمونید 

میگم تعجب کردم از این نمیخورد بهتون که تاپیک دروغ بزنید 

بیخیال زندگیتو بچسب

خیلی به این جمله روانشناس فکر میکنم که میگفت باور کنید اینایی که میان پیش من و ازم مشاوره میخوان مشکل ندارن اطرافیانشون هستن که مشکل دارن و من واقعا متاسف میشم و درمونده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه بی فرهنگ😐

فاطی فقط بودی میدیدی یه حرفا زدا یه حرفا زدا 

کم مونده بود بگه غلط میکنی شوهرت و دوس داری بغلش خابیدی😐

البته تو یه پستم گفت بهم 😐

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود 😁 به مدت نهههههههه ماه 😜 ورپریده میای این ماه تو شکمم یا خودم بیام با چک و لگد بیارمت 😫 
2731
دلوین چه اسم قشنگی همون دلوین تو اینستا من عاشقشم انقد نازه😍انشالله دلوین دار میشی عزیزم😍❤

ووووووی خدا کنه😍

دلم رف😍

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود 😁 به مدت نهههههههه ماه 😜 ورپریده میای این ماه تو شکمم یا خودم بیام با چک و لگد بیارمت 😫 
البته در اصلش  میگن بپر وسط زر بزن 😂😂

حالا خاستم مودبانشو بگم😐

این بشه تجربه دیگه درباره مسائل خصوصیتون اینجا حرف نزنین

خب ما میاییم اینجا درد دل میکنیم تا سبک شیم جایی که کسی نشناستمون

خیلی به این جمله روانشناس فکر میکنم که میگفت باور کنید اینایی که میان پیش من و ازم مشاوره میخوان مشکل ندارن اطرافیانشون هستن که مشکل دارن و من واقعا متاسف میشم و درمونده
2740
وا یعنی چی انتظار داشته شما تا ابد قهر بمونید  میگم تعجب کردم از این نمیخورد بهتون که تاپیک در ...

هی میگف تاپیکات دوروغه😐

اه حرصم دراومده بود از طرفیم خندم گرفته بود از حرفاش

خب ما میاییم اینجا درد دل میکنیم تا سبک شیم جایی که کسی نشناستمون

اینجا همینه تا چیزی بگی میرن تاپیکای قبلتو پیدا میکنن و میکوبن تو سرت

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
اینجا همینه تا چیزی بگی میرن تاپیکای قبلتو پیدا میکنن و میکوبن تو سرت

اصلا اون تاپیکم نموند بعضیا باور نکرده بودن میگفتن دعواتون مثل فیلم هندیاس 

منم یه کاری کردم که بترکه اعصابم داغون شد قشنگ 

کم پیش میاد دعوا کنیم 

کم پیش میاد تاپبک در مورد شوهرم بزنم اینم که زدم واقعا حالم خراب بود واقعااآااااا

2706