2737
2734
عنوان

با کتک زدن بچه موافقید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3514 بازدید | 62 پست

نه به هیچ عنوان موافق نیستم من تاحالا از پدر و مادرم کتک نخوردم اصلا خیلی که ناراحت بودن داد میزدن سرم ولی کتک به هیچ عنوان و واقعا ازشون ممتونم چون مثل خیلیای دیگع الان عقده ندارم و راحت میتونم بچه ی آیندمو تربیت کنم

ساربان آهسته ران کارامِ جانم میرود ،نه چرا آهسته؟باید ساربان می ایستاد ،باید از ما باز خوشبختی سفارش میگرفت ،باید اصلا در همان کافه زمان می ایستاد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعضی وقتا لازمه 

من دیدم بچه هایی که پدرو مادرشون خیلی باملایمت ومهربونی اشتباهای بچه رو تذکر میدن و اصلأ بداخلاقی نمیکنن،بچه های فوق العاده لوس وبی ادبی بار میارن که هیچ گونه حساب نمیبره

از آدم دروغــــگو نپرس چرا دروغ گفتـــی،چون بایه دروغ دیگـــه قانعت میکنه😊
2728

عزیزم بجای کتک میشه از راه های دیگه ای برای تنبیه بچه استفاده کرد مثلا اجازه ندین کارتون مورد علاقه اشو ببینه یا غذا ی مورد علاقه اشو براش نپزید کتک بدترین روش تنبیه هست و توی اعتماد به نفس و روحیه کودک تاثیر بدی میزاره

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡
2740

یه پسردایی دارم خیلی دوسش دارم ولی خییلی شیطونه یه چیزیه این بشر. یه بار خیلی زدمش کتابامو پاره کرده بود تختمو گشیده بود اورده بود وسط اتاق جاکفشیو انداخت اوووه.هرکاری براش بکنی همون لحظه خوبه بعد بازکارخودشو میکنه بچه دوستم خیلی ولی اعصاب بچه شیطونو ندارم خدابهم رحم کنه

زن،زندگــــــــــی،آاااازادیــــــــــ...                         برای دخــــــــــتری که آرزو داشت پسر بود
بچه چند وقتشه

یک سال و شش ماه. ولی خیلی خیلی شلوغ . بطور مثال دیروز یکی از شمعدونای آینه شمعدونو شکوند. قربونش برم فعلا بچست. با کتک بچه یاغی میشه اصلاح نمیشه

دخترکــم! زیباترین هدیه خداـ ممنون که به من حس زیبای مادر بودن بخشیدی
من دیدم بچه هایی که پدرو مادرشون خیلی باملایمت ومهربونی اشتباهای بچه رو تذکر میدن و اصلأ بداخلاقی نم ...

دقیقا خواهر من . بچه هاشو میپرسته . پسراشم لوووووووس

با عکس و اهنگ  خودتون فیلم ادیت میزنم...تاپیک اخرمو ببینید 

تویه مستند داشت نشون میداد که بجای کتک زدند اینا با ثبات با بچه حرف بزنین داد نه هاااا ینی یه جوری که بچه بدونه چیزی که میگید انجام میدی صدات باید محکم و قوی باشه

من خودم بچه ندارم شوهرم ندارن ولی برای اونایی که دارن گزینه خوبیه   

آهای طعنه زده چشم تو به چشمای آهو~♡  میدونم قدیمیه ولی دیگه چیزی به ذهنم نرسید😐
2706