2733
2734
عنوان

مامانا و باردارا درسته که میگن جنینی که قلبش زود تشکیل بشه دختره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 16769 بازدید | 175 پست
من ۷ هفته و ۲ روزم  ۶ هفته و ۱ روز قلب داشت و ضعیف بود ولی شنیدم صدای قلبشو  من هیچی کم ...

فکر کنم سن بارداریمون مثل همه....چرا شیاف استفاده میکنی؟

همه این مکمل ها رو دکترت داده؟

تاریخ زایمان کی برات زده؟

واسه من گفت۲۱ اردیبهشت طبیعی ۱۱اردیبهشت سزارین

که من سزارین هستم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فکر کنم سن بارداریمون مثل همه....چرا شیاف استفاده میکنی؟ همه این مکمل ها رو دکترت داده؟ تاریخ زایم ...

تاریخ زایمان نگفته 

هماتوم دیده شد تو سونو به خاطر همون شیاف داده

بله دارو ها رو دکتر نوشته برام

۲۴ شهریور ۶ هفته و ۱ روز نشون داد سونو

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
تاریخ زایمان نگفته  هماتوم دیده شد تو سونو به خاطر همون شیاف داده بله دارو ها رو دکتر نوشته ب ...

من ۲۶ شهریور ۶هفته کامل

کلا فکر کنم دکتر من با مکمل مخالفه...تو بارداری قبلیم هم می‌گفت یه روز درمیون قرص پریانتال بخور..هر روز بخوری چاق میشی....الان هم فقط یدوفولیک داده...

2731
بهم گفت دختره،ولی هیچ کس باورش نمیشه دختره ب هر کسی میگم،میگه مطمئنی اشتباه نکرده،مامانم ک الانم میگ ...

کی زایمانته گلم؟؟؟؟ 

من از. وی جدول واسه هرکی نگاه کردم درست بوده. 

میشه وقتی زایمان کردی جوابشو بدی

زان روز حذر کن که ورق برگردد... 
نمی دونم زود یعنی چی پسر اولمو ۶ هفته و ۲ روز رفتم  دومی رو ۶ هفته و ۴ روز

سلام ببخشید یه سوال داشتم منم ۶هفته و دو روز رفتم سونو گفت تشکیل شده قلبش اما صدای واضحی نداشت و یه صدای کلی داشت که اصلا مثل تپش و ضربان قلب نبودبرا شما چطور بود؟