2737
2739
عنوان

هرکاری هم کنیم خونوادشونو ترجیح میدن😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 278 بازدید | 18 پست
خدایش ی کوچولو ناراحت میشم میدونمم حق نیست ولی حقیقتش اینه که باید به این فکر کنیم که اون مادرشه کسی ...

منم حق میدم که مادرشو بیشتر دوس داشته باشه طبیعیه

اصلا ناراحت نمیشم

فقط ازین ناراحتم که بلده کلمات قشنگ و قربون صدقه بکار ببره برا من نمیبره برا خواهراش و و بچه هاشون میبره دلم گرفته که برا من بی ذوقه

❤️خدایا من ایمان دارم به اینکه هرکه دلش هوایی تو شود تو هوایش را داری❤️

تو قربون صدقه اش میری تو جمع صدات میکنه با احترام جوابشو میدی کنارخانواده ات نشون میدی که چقدر برات ارزش داره 

شوهرمن دوست نداره تو جمع ابراز علاقه کنه شاید این مدلیه شوهر تو هم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تاقبل بدنیا اومدن پسرم حرص میخوردم ازتوجه و محبت زیاد شوهرم به مادرش اونم مادری که درحق من بدجنسی میکنه و همش میخواد من ازهمه چی محروم باشم ولی ازوقتی بچه دار شدم فهمیدم یه زن هرچقدرم بد و بدجنس باشه ولی واسه بچه ش جونشو میده،منکه اینجوریم و عزیزترین آدم زندگیم پسرمه و حاضرم همه چیز و همه کسو فداش کنم

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر
من تاقبل بدنیا اومدن پسرم حرص میخوردم ازتوجه و محبت زیاد شوهرم به مادرش اونم مادری که درحق من بدجنسی ...

دیگه ازاون به بعد برام زیاد مهم نیست کارای شوهرم عوضش سعی میکنم به مادر خودم بیشتر محبت ورسیدگی کنم

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر
2731