2733
2734
عنوان

دلم از دست مامانم گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 5208 بازدید | 146 پست
من بودم رک و راست به مامانم میگفتم!!

مامانه من به من زنگ نمیزنه ولی به عروسمون هر روز زنگ میزد منم 1 هفته بهش زنگ نزدم ولی ازم پرسید چرا گفتم

چرا به فلانی هر روز زنگ میزنی به دختره خودت نمیزنی؟؟؟؟
http://8pic.ir/ زندگی زیباست اگر زیبا ببینی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم منم فقط یه چیز به مامانم گفتم خودت و خدای خودت اگه تفاوت میزاری یا نه ...همین دیگه بهش کاری ندارم خودش میدونه ..چرا خودمون رو پیر کنیم اونا کار خودشون و میکنن ....منم به مامانم میگم دوتا مادر شوهر دارم ..نه اونا بهم بها میدن نه مامانم منم کمتر میرم ...میخام بچه دار شم که ازین تنهایی درام ...عزیزم همدردیم
با این که شوهر خواهرم خیلی اولش بد بود
وقتی خواهرم عقد کرد فهمیدن که شوهرش دوست دختر داره و همیشه با اون میخوابه و معتاد هم هست
ولی شوهر من نه
ولی همیشه مامانم میگه دلم برای اون میسوزه ، بیچاره
هر کی زبونشدرازتره بیشتر بهش بها میدن همیشه همین بوده. ولی سعی کن با مامانت صحبت کنی و حرفتو بزنی. چون اگه نگی تا ابد همین روال ادامه داره
من کتایون عزیزی،مدیر فروشگاه اینترنتی بافتنی و کاردستی «پوشانا» هستم. پیج اینستاگرام من @pushana.ir.یا بافتنی پوشانا. راستی برنج درجه یک و کاملا خالص از مزرعه خودمون هم دارم به میزان محدود. 
فرق گذاشتن پدر و مادر بین بچه ها واقعا دردناکه. منم با مادر موافقم. باید رک و راست بهش بگی. بهش بگو هر چی جنس برمیدارین باید پولشو بدین چون کرایه میدیم بهمون فشار میاد.
ای قوم به حج رفته کجائید کجائید....معشوق همینجاست بیائید بیائید معشوق تو همسایه و دیوار به دیوار ...در بادیه سرگشته شما در چه هوائید
ارا جون یعنی خودش نمیفهمه
بهم 2 میلیون قرض داد ، ماهی 60 تومان داره میگیره ازم
بهش میگم ندارم ، مامان میخوام مثلا این جنسمو بفروشم میگه من میخرم
بزن به پای اون 60 تومان
چی بپم بهش.....
2706