2737
2734

زمان ما از این خبرا نبود😂😂⚔

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسی گفت نامزدا و عقیا (یعنی نامزدی قبل از عروسی)نه نامزدیه قبل از عقد.خب اون که معلومه شب تو بغل هم ...

نامزدی قبل عروسی وجود نداره گلم 

اون عقده قبله مجلس عروسی هست ک اصلا میشه عروسی هم نگرفت 

نامزدی ،نامزدیه 

عقدم عقده 

قیمه ها رو نریزید تو ماستا 

2728

کار ، زندگی هیچی ندارن اینا؟!!!!!

همین فقط تو بغل هم باشن؟

کلا تو تعطیلاتن مگه؟😂

ما فقط جمعه هامون اینجوره

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
تو نی نی سایت کلا همه چیو با هم قاطی کردن فدق نامزدی و دوست پسر و شوهر و عقد کلا مشخص نیست😁

اره😂الان خود دختر و پسر باهم دوستن میگن زن و شوهریم😂

اوست نشسته درنظر من به کجا نظر کنم؟ 
2740
اره ولی خوش میگدره.البته ما عقد بودنی ارزونی بود.شبم گاهی جیم میشدیم میرفتیم هتل.یادش بخیر چقد خوش م ...

خوش ب حالتون، الان یه فلافل شیش هفت تومنه

اوست نشسته درنظر من به کجا نظر کنم؟ 
عه؟ما پاگشا بعد ازعقد میگیرم عزیزم

براما بعد عروسیه😁

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش
2706