2737
2739
خواهشاقبل از باردار شدن یه خورده اطلاعات درمورد بارداری وبچه داری بخونید برای چیزهای جزئی وخیلی عادی ...

اخه عزیزم تونت چیزخیلی عادی رویه مشکل بزرگ جلوه میدن آدم بیشتراسترس میگیره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
درست میشی عزیزم به خودت اعتماد به نفس بده. حالت ترش کردن بهش دست میده قبل سکسکه؟

خیلی کم پیش میادیذره شیربالابیاره تواین ۱۲روز درحدیکی دوباردرحدچندقطره خیییلی سکسکه میکنه فقط

خیلی کم پیش میادیذره شیربالابیاره تواین ۱۲روز درحدیکی دوباردرحدچندقطره خیییلی سکسکه میکنه فقط

ببین گلم من چون بچه خودم رفلاکس پنهان داشت اینو پرسیدم. پسر من هیچ وقت شیر بالا نیاورد. اما ترشش میکرد.

کامل آروغ رو بگیر. بعد شیر ده پونزده دقیقه تو بغل خودت حالت نیمه نشسته نگهش دار. دمای خونه رو بین 23 تا 25 نگه دار.

خودت هم غذاهای نفاخ نخور. ان شاءالله خوب میشه نی نی کوچولوت.

من خودم هم مثل شما مادر حساسی هستم. به منم میگفتن سکسکه میکنه داره چاق میشه و روده بزرگ میکنه و ...

اما متوجه شدم مشکل بچه م چیز دیگه ای بوده.

در ضمن اگر شیری که بالا میاره حالت پنیر داره یعنی پرخوری کرده و اضافه شیرش رو بالا آورده و هیچ مشکلی نیست اما اگر شیر تازه بالا آورد باید پیگیری کنی.

شاد باشی مامانی.

2740
آخه چندین باردرروزبچم اذیت میشه میترسم مشکل جدی باشه😢😭

نه بابا 

تو که دکتر هم بردی

دختر منم خیلی سکسکه میکرد

تازه این شیر خشک ها هم سنگینه

مثل گل

میره تو معده بچه معدش میخواد گشاد بشه 

سکسکه میکنه

حجالت بکش گریه نداره که

آره افسردگی گرفتم خودمم متوجهم سرهیچ مسئله ای جزاین حساس نیستم

سلام .

اگر علائم دیگه ای نداره نگران نباش 

اما اگر دیدی نفخ شکم زیاد شد اسهالی یا یبوست و یا زیاد بالا بیاره و عاائم پوستی 

پوستش جوش زد یاواینکه خون در مدفوع دیدی اینا با سکسکه طولانی هلائم حساسیت هست 

حتما دکتر مراجعه کن 

اما سکسکه تنها طبیعی هست و وقتی نوزاد زیادی شیر بخوره پیش میلد .

🌷انتهای مسیر خوشبختی است با ارامش و شاد حرکت کنید🌷
2706