2737
2739
عنوان

چرا واقعا اقایووون این وقت صبح تو نی نی سایتن؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 437 بازدید | 49 پست

واقعا یک مرد الان باید به فکر کار و زندگیش باشه نه اینکه بیاد تو سایتی که اکثرا خانوم هستن شوهرم میگه احتمالا اینا پسر بچه های کم سن و سال هستن و مدرسه میرن😁وگرنه مرد واقعی به فکر کار و تلاشه

💔😢😞😭این ایموجی ها وصف حال این روزهای منه😔

عرضه دوستی با جنس مخالف تو زندگی واقعی رو ندارن میان اینجا دنبال کثافت کاریاشون

جالب اینه همشون زدن پزشک دکتر مهندس😂😂😂

اصلا ریپلایشون نکنید

I am a queen because I have a cute mad king

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انقدر مرد ستیز نباشید خانم های محترم، من خودم نه برای دوستی در این سایت ثبت نام کرده ام و نه برای عیاشی تنها هدف من از ثبت نام در این سایت کمک به دوستان بوده و خواهد بود...
با دو قانون در این جهان هرگز به تفاهم نرسیدم، یکی خواب بود و آن دیگری زمان...
2728
انقدر مرد ستیز نباشید خانم های محترم، من خودم نه برای دوستی در این سایت ثبت نام کرده ام و نه برای عی ...

تویی که ۱۶ سالته چجوری میخوای به یه خانم بچه دار کمک کنی؟ مردا تازه ۳۰ ساله بشن هم قد یه دختر ۹ ساله میفهمن 

ای کاش من ،همه بودم !!با همه زبان ها، تو را صدا میزدم(خـــدا)👉💝 
توی دنیای واقعی هیچکس حاضر به جواب سلام نیست اما اینجا همه بهم درخواست دوستی میدن ته دلم فکر میکنم ...

بعضیا واقعا فازشون معلوم نیس سایت زنونس اینجااس در اصل موضوعا برای مادرشوهرااا هم نباید باش اماا خب گاهی این مردا میرن تو ی تاپیکی ادم واقعا خجالت میکشه خود ادم باید شعور داشته باش

هعییی خاهر کسی ک اومده سایت بارداری عضو شده ینی بیکارتر و خاله زنک تر از این حرفاست خجالت سرشون میشه ...

بنظرم این سایت مرد و زن محدودیت نداره بعصی از خانم ها هستن ک سایت با،،،، کوچه و بازار اشتباه گرفتن مسائل خصوصی شدن میرزن تو سایت میگن ورود آقایون ممنوع،،،،اینجا دختر بجه هست پسر بچه،،،، آقا،،، هنه از بس بعصی از خانم ها سایت جذاب کردن،،، جاذبه ش بالا ست،،،،،،،،، 

خب چه اشکالی داره یه آقا با دنیای زنانه آشنا بشه،آخه این چه حرفیه،خوبه نصف بیشتر تاپیکای اینجا راجع به مشکلات خانوادگیه و اینکه شوهرم منو نمیفهمه و...،وقتی خودمون به هم بی احترامی میکنیم و میگیم حرفای خاله زنکی و غیره دیگه چه انتظاری از دیگران،همه ما در وهله ی اول انسانیم و زن یا مرد بودن فرعه

2738
 جسمم شانزده ساله است و ذهنم 30 را رد کرده است...شاید کمی پیچیده بنظر برسم اما مرور زمان متوجه خواهید شد چقدر دانا و فهیم هستم...
با دو قانون در این جهان هرگز به تفاهم نرسیدم، یکی خواب بود و آن دیگری زمان...
ازمن که همش فوتبالارو انالیز میکنه وقتی گوشی دستشه 🤣تا الان ناراحت بودم ولی الان خوشحالم که نمیاد ت ...

😂😂

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
بنظرم این سایت مرد و زن محدودیت نداره بعصی از خانم ها هستن ک سایت با،،،، کوچه و بازار اشتباه گرفتن م ...

اسمش خب نی نی سایته در اصل انقد نباید از مادر شوهر متنفرقه موضوع بذارن باور کن تاپیکای اقدامیا و باردارا بازم خیلی کم پست میخوره من خودم وقتی اقدام بودم گاهی اصلا پست نمیخورد یا ی نفر واقعا درست نیس ادم گاهی از نگرانی داره دق میکنه میدونم باید ی جای باش ادم حرف بزنه درد دل کنه ولی واقعا این درست نیس و جای افراد کم سنم نیس متاسفانه که میان و بیشتر پسرایی اینجا هستن متاسفانه زیر ۲۰ هستن و در هر دو صورت چیزایی که نباید ببینن اینجا می بینن الان اگه نگاه کنی ب تاپیکای پز بازدید واقعاااا تهش ی چیز مفید بیشتر وقتا برداشت نمیش 

بنظرم این سایت مرد و زن محدودیت نداره بعصی از خانم ها هستن ک سایت با،،،، کوچه و بازار اشتباه گرفتن م ...

سایت بارداری.. اقدام ب بارداری.. محدودیت  مرد پسر بچه دختر بچه نداره ک...😐!!!

دختر بچه سایت بارداری چیکار داره؟؟!

پسر بچه سایت بارداری چیکار داره؟؟!

یک اقای محترم سایت ک بیشتر عضوش خانوم هستن بیشترشون خانم باردار هستن درباره بارداری حرف میزنن اینجا چیکار داره!!

عزیزم اینجا سایت برای مشکلات بارداری زنانه پس اینجا نپرسن چیکار کنن؟؟!کجا بپرسم!!؟

عضویت اول من در سایت ۹۶😇کاربری پنجممه😬هر چقد بترکونی بازم میام🤪
سایت بارداری.. اقدام ب بارداری.. محدودیت  مرد پسر بچه دختر بچه نداره ک...😐!!! دختر بچه سایت ب ...

پر بازدید ها رو دیدید،،،، موضوعات مطرحه رو دیدی؟!؟ ایتقدر باز و بی پرده است بعصی ها شون،،، همه جذب نیشن مطمئن بلش اگ بعصی از این خانوم ها ایتقدر مسائل باز نمیکردن ایتقدر سایت جذابیت نداشت،،، 

والا منم فوق لیسانسم از دانشگاه دولتی بیکار بیکارم هستم😔

گله من شما رو نمیگم که اقایون سایتو میگم

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2706