2733
2734
عنوان

کیا چند روز دیگه بی بی چک میزنن بیایین باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 631 بازدید | 193 پست
من امروز موعدم بود دیروز پریود شدم، چقد غصه خوردم ☹️ ولی میخوام بزنم به بیخیالی و خودمو اذیت نکنم&nb ...

انشالله ماه بعد پر انرژی برو اقدام😍😍😍😍

یه پسر دارم قند عسل برا دومی اقدام کردم😍😍😍😍به زودی این تیکر واقعی میشود😍😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند گرفتی؟

دوتاش با بیمه شدن 17500

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
نگاه میکنم مینویسم

باشه چون من ضخامتم کم بود ۵ بود روزی یکی استرادیول ۲ میل میخورم که اگه لقاح شد ضخامتم زیاد شه لانه گزینی کنه

2731
انشالله ماه بعد پر انرژی برو اقدام😍😍😍😍

خیلی همه چی بد شده آمپول گیر نمیاد خیلی استرس دارم میگم نکنه ایرانی بوده و اثر نکرده باز ماه بعد اگه همینجوری بشه چه فایده داره

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
خیلی همه چی بد شده آمپول گیر نمیاد خیلی استرس دارم میگم نکنه ایرانی بوده و اثر نکرده باز ماه بعد اگه ...

والا منم ایرانی زدم ببینیم خدا چی میخواد البته من کیست نداشتم و هر ماه تخمک ازاد میکنم این ماه دوم اقداممه و اولین بارمه امپول میزنم دیگه به خاطر خاطر جمع زیاد دکتر امپول داد 

باشه چون من ضخامتم کم بود ۵ بود روزی یکی استرادیول ۲ میل میخورم که اگه لقاح شد ضخامتم زیاد شه ل ...

عزیزم دیدم

این ماه عکس‌نداشتم

ماه پیش ضخامت ۶.۸ بوده

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
2740

بچه ها منم پریودام 25 روزس جمعه اقدام  داشتم بعد دو روزه مدام دلم ضعف میره کسی میدونه چرا؟مثلا یه بشقاب پر غدامیخورم هنوز بلند نشدم دل ضعفه میگیرم امروز بی بی زدم اصلا هیچ خطی نیفتاد😕مارک لاوین

به امید روزی که کرونا نابود شه 😇یک عدد معتاد به نی نی سایت   
بچه ها منم پریودام 25 روزس جمعه اقدام  داشتم بعد دو روزه مدام دلم ضعف میره کسی میدونه چرا؟مثلا ...

امروز چندم سیکلته؟

امروز چندم سیکلته؟

بلد نیستم حساب کنم فقط 11 ماه پیش پاک شدم روز اقدامم علامتای پریود رو داشتم مثلا زانو درد گر گرفتگی

شما بچه اولت چند سالشه؟

به امید روزی که کرونا نابود شه 😇یک عدد معتاد به نی نی سایت   
بلد نیستم حساب کنم فقط 11 ماه پیش پاک شدم روز اقدامم علامتای پریود رو داشتم مثلا زانو درد گر گرفتگی ...

چطوریازده ماهه پیش😳😳😳  شروع آخرین پریودت چندم بود؟ یا چند روزه پریودت تموم شده؟ من بله یه پسر ۴ ساله دارم برا دومی اقدام کردم

2706