2733
2739
عنوان

کیا چند روز دیگه بی بی چک میزنن بیایین باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 631 بازدید | 193 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم ٥روز ديگه موعدمه شما چه زود امپول زدي؟ من بعد يه سال اقدام اين ماه اولين باره امپول زدم

والا به دکترم گفتم میخوام زود بشه اونم نوشت سونو گفت همه چیت خوبه شوهرت مشکل نداره گفتم نه یه بچه داریم که اونم ماه اول اقدام شد گفت پس امپول بزن برو اقدام

یه پسر دارم قند عسل برا دومی اقدام کردم😍😍😍😍به زودی این تیکر واقعی میشود😍😍😍😍

من اصلا نمیدونم موعدم کی هست ، ماه پیش ده روز تاخیر داشتم تا آخرش با آمپول پریود شدم بعد لتروزول خوردم و این ماه یازدهم فولیکولم آزاد شد حالا نمیدونم چی به چیه موعدم کی هست مونده یا گذشته

متاهل هستم
2731
از بس منفی دیدم😔دورهام ۲۸،۲۷،۲۹،۲۶،هر ماه متغیره نزدیکه سه ساله همش منفی

پس الان بزنی مشخص میشه چون دوره هات کمه زیاد نیست

پس الان بزنی مشخص میشه چون دوره هات کمه زیاد نیست

آره معلوم میشه هر ماه زدم منفی مردشورشو ببرم بدم میاد از منفی

یا اَباعَبْدِاللَّهِ اِنّى سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ وَ حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُمْ اِلى یَوْمِ الْقِیامَه                                                         بِاَبى اَنْتَ وَ اُمّى لَقَدْ عَظُمَ مُصابى بِکَ فَاَسْئَلُ اللَّهَ الَّذى اَکْرَمَ مَقامَک  خدایاااا شکرت خداجونم عاشق مهربونیتم شکر خداجون شکرشکرشکر خداجونم چجوری شکرت کنم بخاطر این همه خوبیت 🤲
2738
من قبلا هم قبل پریودام درد داشتم توی شکمم, ولی این ماه یکم متفاوت هست, البته میزارم پای اثر آمپول و ...

اره اثر امپوله چون من چهار روزه امپول زدم دیشب یه حالت تهویی داشتم سرچ‌کردم دیدم از عوارض آمپوله 

نمیدونم چرافقط سینه چپم درد میکنه!   تخمدان چپم و سینه چپم این ی چیز جدیده

این ماه سونو فولیکول رفته بودی؟

آره معلوم میشه هر ماه زدم منفی مردشورشو ببرم بدم میاد از منفی

ببین دیر و زود داره سوخت و سوز نداره شایدم این ماه امام حسین حاجتت رو داده

ببین دیر و زود داره سوخت و سوز نداره شایدم این ماه امام حسین حاجتت رو داده

الهی آمین عزیزم خیلی صدا زدم آقا رو  دعام کنید البته علائم پری رو دارم امروز

یا اَباعَبْدِاللَّهِ اِنّى سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ وَ حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُمْ اِلى یَوْمِ الْقِیامَه                                                         بِاَبى اَنْتَ وَ اُمّى لَقَدْ عَظُمَ مُصابى بِکَ فَاَسْئَلُ اللَّهَ الَّذى اَکْرَمَ مَقامَک  خدایاااا شکرت خداجونم عاشق مهربونیتم شکر خداجون شکرشکرشکر خداجونم چجوری شکرت کنم بخاطر این همه خوبیت 🤲