2733
2739
عنوان

کسی نفت و سس مایونز و برای از بین بردن شپش امتحان کرده😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 31381 بازدید | 91 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این راهکار واسه خودت امتحان کن . اسپری کامن بزن به موهات. موهای دخترتم کوتاه پسرونه بزن. 

وقتی یه نفر میخاد با حرفاش ناراحتتون کنه خونسرد باشید و آرامشتون رو بهم نریزید اون هدفش بهم ریختن آرامش و اعصاب شماست پس نباید این اجازه رو بهش داد..
2728
خطرناکه میترسم

نترس. امتحان شدس

وقتی یه نفر میخاد با حرفاش ناراحتتون کنه خونسرد باشید و آرامشتون رو بهم نریزید اون هدفش بهم ریختن آرامش و اعصاب شماست پس نباید این اجازه رو بهش داد..
2738
این راهکار واسه خودت امتحان کن . اسپری کامن بزن به موهات. موهای دخترتم کوتاه پسرونه بزن. 

اسپری کامن برای حشره هستش و نباید استنشاق بشه

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
امشب همین کار و میکنم واسه دخترم  الان زدم سس و بمونه شب میبرم حموم

سم ونفت نزنی ها ی خانمه سم کشاورزی زده بود به سر دختر پسرش جفت مردن.سس مایونز زیاد بزن مشما بکش بزار چند ساعت بمونه

پیف پوف خالی کن رو سرتون. 

تو رو خدا این کارای خطرناک رو نگید میدونید استنشاق حشره کش و تماسش با پوست چقدر خطرناکه

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
سم ونفت نزنی ها ی خانمه سم کشاورزی زده بود به سر دختر پسرش جفت مردن.سس مایونز زیاد بزن مشما بکش بزار ...

سم نه میترسم 

ولی نفت و امتحان کردم بخدا بعد دو روز دیدم باز چن تا دنیا رو سرم خراب شد😭😭

هیچ