2733
2734
عنوان

فردا روز اول پسرم واسه پیش دبستانیه😀😀

| مشاهده متن کامل بحث + 1353 بازدید | 67 پست

وای من روز اولی که میخواستم پسرمو بزارم مهد و بیام جونم داش بالا میومد😢😢😢

هنوزم که به اون روز فکر میکنم همون حس بهم دست میده

خوشبختی یعنی یه ممد تو زندگیت داشته باشی🤩🤩🤩(اصن لامصب لذتی که تو ممد گفتن هست تو محمد نیست)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امروز اول دبستانی ها رفتن مثل پسر من😍 خیلی ذوق کردم با اینکه پارسال پیش دبستانی بود ولی انگار مدرس ...

عه😍😍عکس داری از کیک

خدایا ۱۵شهریور نینی تو دلم رفت😢ازت میخوام ارومم کنی ویه نینی دیگه خیلی زود جاش بزاری.۹۹.۹.۹دعاکنین خبرحاملگیمو بهتون بدم😢😍
2731
وای من روز اولی که میخواستم پسرمو بزارم مهد و بیام جونم داش بالا میومد😢😢😢 هنوزم که به اون روز فک ...

چرااا

خدایا ۱۵شهریور نینی تو دلم رفت😢ازت میخوام ارومم کنی ویه نینی دیگه خیلی زود جاش بزاری.۹۹.۹.۹دعاکنین خبرحاملگیمو بهتون بدم😢😍
دوقلوهای منم فردا میرن پیش... خیلی ذوق دارن فقط دخترم از مقنعه خوشش نمیاد😕

پرنیان جون منم دو قلو دارم میشه بیای تایپیک آخرم بخونی و بهم کمک کنی عزیزم بچه های من مریض هستن و شرایط حادی دارن به کمک نیاز دادم

آره اگه بخوای میزارمش

آره بیزحمت😍😍😍

2740

پسر خواهر منم فردا میره پیش دبستانی خیلی گوگول خاله ذوق داره😅😍😍

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
دوقلوهای منم فردا میرن پیش... خیلی ذوق دارن فقط دخترم از مقنعه خوشش نمیاد😕

من پارسال معلم اول بودم 90 درصد اوقات مقنعه بچه ها دراورده بود هرچی بقیه معلما میگفتن نذار اینجوری.تذکر بده دلم نمیومد گفتم بذار راحت باشن.

بچه ها دخترم فردا میره پیش ۱ 

به نظرتون خوبه بزارمش یا نه 

خسته میشه 

یا ۳ روز بزارمش 

(چیزچیست) ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کلمه ایست شگفت انگیز در زبان فارسی که میتواند جایگزین کلماتی دیگر شود.   
2706