2733
2734

اگه شوهرم ادم خوبی بود بیخیال ادامه میدادم از اون شهرم میرفتم اگه بد بود ازخدا خواسته جدا میشدم بنظرم اینا همش خرافه اس بخاطر چار تا قطره شیر همه چی باطل میشه حالا اگهذازون طرف قضیه نگاه کنیم همه میگن واییییی نه گناه داره خوب نیس حرامه مثلا اگه تاپ بپوشه دیکه ته جهنم جاشغ

انجا که خدا هست کجاست؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه شوهرم ادم خوبی بود بیخیال ادامه میدادم از اون شهرم میرفتم اگه بد بود ازخدا خواسته جدا میشدم بنظر ...

خرافه چيست؟

و چرا در ديدگاهتون ممنوع يا غير اخلاقي دانستن  ازدواج خواهر و برادر  خرافه محسوب مي شه؟

2731
من چند روز پیش تو یه تاپیکی دیدم میگفت اینا که جنین اهدایی ان تو شناسنامشون مینویسن. که بعدها یهو ای ...

عزیزم هرچیزی رو می شنوی باور نکن

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
2738
به به افتخار داديد 😍😍😍😍 مرسي كه درخواست الي يار رو رد نكرديد 😘😘😘😘😘 منور فرموديد 😃😃 ...

😃😃😃😃😃

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
به به 😍😍😍😍 مرسي كه عكس پروفايلتو عوض كردي  چه جاري حرف گوش كني دارم 😘😘😘😘 خيلي خ ...

خواهش میکنم..فقط به خاطر گل روی شما 😘 اینو می پسندی خانوم؟😚

خواهش میکنم..فقط به خاطر گل روی شما 😘 اینو می پسندی خانوم؟😚

فداتم من كه مهربونم 😍😍❤️❤️❤️

ببببببببله 😊😊😊😊😊

خوشمله البته به خوشملي خودت كه نيست 😍😍😍😍