2737
2734
عنوان

خانما بیایید ایا تو تماس تصویری

| مشاهده متن کامل بحث + 428 بازدید | 48 پست
پس مشکل از خودت بوده ک دقت نکردی  بعدم اونا رو ول کن بچسب به زندگیه خودت  تو حاشیه نباش

واقعا مشکل از من بوده که به رفتار دیگران کار نداشتم؟ 

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره توقع زیادی از کسی نداشته باش مواطب کارای خودت باش

یعنی توقع زیادیه رعایت حریم خصوصی؟ 

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
اره توقع زیادی از کسی نداشته باش مواطب کارای خودت باش

یعنی منم که تاالان فال گوش واینمیستادم اشتباه میکردم؟ 

یعنی منم حق دارم گوش وایسم؟ 

2731
یعنی منم که تاالان فال گوش واینمیستادم اشتباه میکردم؟  یعنی منم حق دارم گوش وایسم؟

اگه خودتو در حد اونا بی فرهنگ میدونی میتونی گوش وایسی 

حرف من اینه ک تو نمیتونی بقیه رو تغییر بدی پس افکار خودتو تغییر بده 

تو حاشیه نباش اتو هم دسته کسی نده

اگه خودتو در حد اونا بی فرهنگ میدونی میتونی گوش وایسی  حرف من اینه ک تو نمیتونی بقیه رو تغییر ...

میدونی واسم مهم نیس

که چی میشنون 

میدونی چی ازارم میده؟ 

چرا انقدر به من شک دارن؟ من خیلی ادم رکیم

بعدم من همیشه باهاشون مهربون رفتارکردم شوهرم میدونه چقدر دلسوزشونم

میدونی ادم از این همه ابراز تنفر خسته میشه

همش با خودم میگم مگه چیکار کردم که انقدر باید بهم ابراز تنفر کنن؟ 

چرا من مجبورم با. کسایی باشم که ازم متنفرن... ؟

میدونی واسم مهم نیس که چی میشنون  میدونی چی ازارم میده؟  چرا انقدر به من شک دارن؟ من خی ...

مجبور نیستی میتونی یا بری یه شهر دیگه یا طلاق بگیری 

بعدم اگه خوبی میکنی منتظر خوبی دیدن نباش 

به قول کوروش بزرگ :باران باش ببار نپرس کاسه های خالی از انه کیست

2740
نمیتونی رفتار بقیه رو تغییر بدی اینو بفهم  رفتارشون زشته کلی فرهنگشون همینه نمیتونی تغییرشون ب ...

میدونم نمیتونم تغییر بدم

اصلا واسمم مهم نبود کاری هم نکردم به مهربونی خودم ادامه دادم

دلی الان حس حماقت دارم میفهمی؟ 

مجبور نیستی میتونی یا بری یه شهر دیگه یا طلاق بگیری  بعدم اگه خوبی میکنی منتظر خوبی دیدن نباش& ...

نه اصلا انتظار محبت ندارم به هیچ عنوان حتی وقتی ظاهری محبت میکنن. نمیتونم بگم چه حسی دارم

میگم نکنه منظوری از این رفتارشون دارن من نمیفهمم

نه اصلا انتظار محبت ندارم به هیچ عنوان حتی وقتی ظاهری محبت میکنن. نمیتونم بگم چه حسی دارم میگم نکنه ...

هر منظوری داشته باشن برات مهم نباشه 

نزار تاثیری تو زندگیت بزارن 

دوری و دوستی

مجبور نیستی میتونی یا بری یه شهر دیگه یا طلاق بگیری  بعدم اگه خوبی میکنی منتظر خوبی دیدن نباش& ...

بعدم من شهر دیگه هستم

اونا منو اذییت میکنن از شوهرم که اذییتم نمیکنه طلاق بگیرم؟ 

باید چه رفتاری بااونا بکنم؟ 

هر منظوری داشته باشن برات مهم نباشه  نزار تاثیری تو زندگیت بزارن  دوری و دوستی

من میتونم نرم ونیام ولی میگم گناه دارن دلشون واسه شوهرم و بچه هام تنگ میشه

یا بزار اونا برن خودشون  یا وقتی میری باهاشون قاطی نشو

نمیشه که من بچه کوچیک رو بفرستم تنها با باش شهر دیگه

سر سنگین باشم کاش بتونم یکم یادم بده

2706