2737
2739
عنوان

چسبندگی رحم بعد از کورتاژ

| مشاهده متن کامل بحث + 3808 بازدید | 38 پست
باشه عزیزم.بهش بگو زود باردار نشه حداقل 6 ماه صبر کنه دکتر من بهم همینو گفت

باشه عزیزم میگم. ولی خیلی نگرانه که نکنه چسبندگی بگیره و نازایی بیاره. واسه همین گفت تو نی نی سایت بپرسم کسی بوده که کورتاژ کرده باشه و چسبندگی گرفته باشه؟ شما نگرفتین؟ 

از خوبی چه بدی دیدی، که بدی را به خود پسندیدی

دکترم بهم گفت یادآوری کنم که بچه ندارم وحامله نشدم که زیاد دیواره رحم رو زیاد نتراشه منم میترسیدم چسبندگی بگیرم 

🧚‍♀️فرشته خوشگل من 😘تو یک تکه کوچک از بهشت هستی🙏که از آسمان جدا شده *یک مشت شادی😍یک قلب پر از عشق❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من مهر ۹۶ بخاطر پولیپ کورتاژ شدم .تیرماه بخواست دکترم هیستروسکپی شدم درد کشیدم ومعلوم شد چسبندگی داش ...

اوممم. عزیزم علایمی داشتین یا نه فقط با هیسترسکپی معلوم شد؟ 

من ۵ماهم بود .بقایاشو کورتاژ کردم ۵۰روز طول کشید بستگی به بدنتم داره من یه بار ۷روزه شدم دوباره ۱۵رو ...

مرسی گلم. به دوستم میگم صحبت هاتون رو

2731
اوممم. عزیزم علایمی داشتین یا نه فقط با هیسترسکپی معلوم شد؟ 

نه علایم خاصی نداشتم 

🧚‍♀️فرشته خوشگل من 😘تو یک تکه کوچک از بهشت هستی🙏که از آسمان جدا شده *یک مشت شادی😍یک قلب پر از عشق❤
دکترم بهم گفت یادآوری کنم که بچه ندارم وحامله نشدم که زیاد دیواره رحم رو زیاد نتراشه منم میترسیدم چس ...

چه خوب. الان اوکی هستین؟ 

2738

[QUOTE=105661313]چه خوب. الان اوکی هستین؟ [/QUO

تا اینماه که باردار نشدم 

علائم چسبندگی رحم چیه؟  از کجا بدونم چسبندگی رحم دارم یا نه

عزیزم نمیدونم مثل اینکه علایمی نداره و با عکس رنگی و هیستروسکپی معلوم میشه. منم سوالم همینه