2733
2739

ضربان قلب جنین 159بود 

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالت هات را بگو شاید از روی اون بشه تشخیص داد،بتا و ضربان قلبش و ویارت....

میشه ماله منم بگی عزیزم؟

من یک روز تاخیر بتا 203 بود

اوایل ترشی میخوردم بعدش واسم فرقی نداره خیلی چون کلا از تهوع مردم  

ویارم خیلییییییییییی شدیده مخصوصا عصرا و شبا

ضربان قلب توی nt  149 بود فک کنم

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!
2731
میشه ماله منم بگی عزیزم؟ من یک روز تاخیر بتا 203 بود اوایل ترشی میخوردم بعدش واسم فرقی نداره خیلی ...

سنو بهت نگفت بچه چیه؟؟؟؟

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
بالا هست ضربان قلب بچه منم شبیه  دختر بود

خدا کنه دختر باشه ازته دلم می خوام

سنو بهت نگفت بچه چیه؟؟؟؟

نه عزیزم

من هفته دیگه میرم انومالی انشاالله

ان تی اصلا نگفت منم نپرسیدم چون میگن فقط یه احتماله!

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!
2740