2737
2739
عنوان

بچه ها چرا من بچه دار نمیشم؟😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1404 بازدید | 121 پست
خیلی سخته

منم ب غیر از برنج و مرغ ک عضوای اصلی اشپزخونس بقیه رو حذف کردم البته تنبلی ندارم ولی متوجه شدم ک  ی کیست تو تخمدان چپم هست 

من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود...
قرص مصرف نمیکرد یعنی شوهرت فقط با تغذیه خوب شد؟بعد یک سوال دیگه جنسینگ خودش رو خورد یا قرصش رو ؟از ک ...

خودت اضافه وزن نداری؟؟؟؟ چاق نیستی؟؟؟؟ 

چون ایناهم بی تاثیر نیستا... 

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا نی نیتو برات حفظ کنه ایندفعه ایشالله

انشاءالله ممنون گلم...

انشاءالله شما هم تا سال دیگه همین موقع نی نی تون رو بغل گرفته باشین...

ببین عزیزم شما چون میگی بتا رشد نمیکنه میشه بارداری شیمیایی....

فقط اینو بدون تخمک خودتم خیلی تاثیر داره چون ک ی خورده تنبل هم هستن ....سعی کن رحمتو با روغنای گرم ماساژ بدی...بادکش رحم و تخمدان انجام بدی...توی پریودات چای زنجبیل و دارچین و اینجور چیزا بخور.....حتما حتما تحرک داشته باش و ورزش کن خصوصا پیاده روی...اب زیاد بخور...

خداروشکر بعد ۴سقط مکرر صاحب دوتا گل پسر شدم،قسمت همه خانمای اقدامی
قرص مصرف نمیکرد یعنی شوهرت فقط با تغذیه خوب شد؟بعد یک سوال دیگه جنسینگ خودش رو خورد یا قرصش رو ؟از ک ...

خودت اضافه وزن نداری؟؟؟؟ 

چاق نیستی؟؟؟؟ 

چون ایناهم بی تاثیر نیستا.... 

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
2728

منم تخمدان پلی کیستیک داشتم و پریودای نامنظم و خونریزی های شدید و بعدا یکسال و نیم که همش دکتر بم قرص لتروزول و آمپول hcg میزد باردار نشدم تا اینکه دکترم رو عوض کردم و گفت یه آزمایش پرو لاکتین بده و با وجودی که پرو لاکتینم تو رنج نرمال بود دکتر بم یک ماه قرص کابرگولین داد که گفت به بدنت شوک وارد بشه(هفته ای یه دونه قرص میخوردم) و بطور کل استرس و فکر کردن به بچه رو بیخیال شدم و گفتم هرچی خدا بخواد. دقیقا ماه بعد باردار شدم الان پسرم 5 ماهشه.

ان شا...بزودی دامن شما و منتظرا سبز میشه.🙏🙏🙏

2740
خدا بچتو حفظ کنه برات گلم

ممنونم عزیزم

شمام پیگیر درمان خودت و شوهرت باش و کلا استرس و فکر کردن به بچه رو دور کن از خودت و فقط از کنار شوهرت بودن لذت ببر و مطمئنم بزودی باردار میشی. 

الانم واست دعا کردم گلم🙏🙏🙏

چرا یکمی اضافه وزن دارم...

خوب وزنت رو باید کم کنی،من ۶۲ بودم دکتر گفت زیادی کم کردم شدم ۵۷ خوب شدم

خب لبنیات مثلا حذف شه ک کلسیم بدن تامین نمیشه

خیلی خوراکی های کلسیم دار هستن مثل بادام یا اسفناج البته ببین یمدت اینارو مصرف نمیکنی تا بدنت طبع نرمالی پیدا کنه ینی خیلی سرد نباشه بعد مثلا میتونی چند وقت ی بار یکم کشک بخوری یا ی لیوان شیر ولی ما عضوای اصلی سفرمون همه سردن واسه همین همه داریم مشکل دار میشیم مثلا ماست با غذا تموم فایده غذارو از بین میبره

من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود...
2706