2737
2739
عنوان

بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 194 بازدید | 22 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین عزیزم

این چیزهای هست که دکترا در آوردن

از بتا...آز بتا

مگه زمانهای قدیم کسی میرفت آز میداد اصلا

همه هم بجه هاشون سالم..

از من میشنوی دیگه نرو آز

بعد اینکه ضرر داره

احتمال سقط رو بالا میبره

بشین تو خونه راحت زندگیتو کن ۸ هفته برو سونو..

من ساده رو بگو سر قبلی که سقط شد

چقدر الکی مثل احمق ها همش رفتم از دادم

آخرم بخاطر همین از دست دادمش..

شما نکن اینکارو

و بخودت استرس وارد نکن

بسپار بخدا و بهش اعتماد کن

خدای مهربون و خوبم، خدای عزیز و دست داشتنی من،خدای خوبی که همیشه بودی و بخشیدی و من کور دادهات رو ندیدم و غر زدم..منو ببخش مهربون خدا..ببخش کج فهمی ها و دیر فهمی های این بنده گناهکارت رو..میخوام اینجا چندتا آرزو کنم..از ته قلبم میخوام ازت اول سلامتی ظهور امام زمان عج رو، سلامتی همه مریضها و رفع گرفتاریهای تمام گرفتارها، مامان شدن اونهایی که چشم به راهن ،گره گشایی از مشکلات همه ، مخصوصا کسی که الان داره این امضارو میخونه. حاجت دلش رو بده خدا جونم".خودمم یه دنیا ارزو دارم اما فقط  کمک کن که به رضای تو راضی شم.کمکم کن تا خسران دنیا و اخرت نشم،دوستت دارم مهربون خدا‌.‌دوستت دارم... 
کاش منم هینطور باشه

دكترا احمقا خودشون ميگن استرس بده استرس وارد ميكنن ان شا الله مشكلي پيش نياد و بارداري سالم داشته باشي اونم سه فعه ازمايش داد سونو داد گفتن ديده نشد خارج رحمه كلي اذيت شد 

خدايا شكرت
2731

بعد اینکه خارج از رحمی درد وحشت ناک و خونریزی داره

که شکر خدا شما اینطور نیستی

خدای مهربون و خوبم، خدای عزیز و دست داشتنی من،خدای خوبی که همیشه بودی و بخشیدی و من کور دادهات رو ندیدم و غر زدم..منو ببخش مهربون خدا..ببخش کج فهمی ها و دیر فهمی های این بنده گناهکارت رو..میخوام اینجا چندتا آرزو کنم..از ته قلبم میخوام ازت اول سلامتی ظهور امام زمان عج رو، سلامتی همه مریضها و رفع گرفتاریهای تمام گرفتارها، مامان شدن اونهایی که چشم به راهن ،گره گشایی از مشکلات همه ، مخصوصا کسی که الان داره این امضارو میخونه. حاجت دلش رو بده خدا جونم".خودمم یه دنیا ارزو دارم اما فقط  کمک کن که به رضای تو راضی شم.کمکم کن تا خسران دنیا و اخرت نشم،دوستت دارم مهربون خدا‌.‌دوستت دارم... 
2738