2752
2734
عنوان

بیایین تایپیکم مشکلمو بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 378 بازدید | 38 پست
من تو خرج داروهای حاملگیم موندم پول ندارم واسه دکتر حتی سونوگرافی هام هم دوبرابر ازم پول میگیرن چون ...

خدایی نمیدونم چی بگم ولی خب دوستام زیاد بودن بعده بچه دار شدنشون واقعن زندگیشون خوب شده  ولی فکرو خیال نکن فکرو خیال پرپرم کرده😔

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 
خدایی نمیدونم چی بگم ولی خب دوستام زیاد بودن بعده بچه دار شدنشون واقعن زندگیشون خوب شده  ولی فک ...

مرسی با این حرفت امیدوارم کردی انشالله بعده به دنیا اومدنشون وضعمون بهتر شه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشالله همش در حال دعا و ذکر و نذر کردنم 

گلم مطمئن باش همه چی درست میشه اون دوتا فرشته خودش یه ثروته اینو من خوب میفهمم اونی که تو داری من آرزوشو دارم امیدت به خدا باشه شاید تا لحظه آخر امتحانت کنه بعد جواب دلتو بده برات دعا میکنم...

چای گیجی وسط کافه ی دنیا بودم قند لبخند تو پیش همه محبوبم کرد دور کردند تو را تا که مرا سرد کنند تلخی بی کسی ام قهوه ی مرغوبم کرد...
2731
انشالله توهم به ارزوت برسی از ته قلبم دعات میکنم

همچنین تو فدای دلت♥️

چای گیجی وسط کافه ی دنیا بودم قند لبخند تو پیش همه محبوبم کرد دور کردند تو را تا که مرا سرد کنند تلخی بی کسی ام قهوه ی مرغوبم کرد...
استراحت کن حداقل تو این بی پولی بچه ها به موقع به دنیا بیاد نزدیک زایمان شد برو بیمه بگیر

استراحت مطلقم فعلا حتی دوسندارم به زایمانم فکر کنم زنایه که با من باردارن تو فامیل همه درحال خرید سیسمونی و اتاق نوزادن و من حتی یه جواربم نتونستم بگیرم براشون

خونواده شوهرم که هیچی نخریدن مامانم ایناهم وقتی خواستن بخرن من نذاشتم چون وقتی چیزی میخرن برام خونواده شوهرم کلی ایراد میکنن و مسخره میکنن و من فقط حرص میخورم هیچی به چشمشون نمیاد بی چشم و روا

عزیزم سوره واقعه و تکاثر رو زیاد بخون.

هر روز.

سوره های ذاریات و طلاق و مزمل و انشراح کلا ۱۰۰ آیه س. هر روز بخون. خیلی مجربن برای رزق.

بجای غصه خوردن از قرآن کمک بگیر. روزی همه ما دست خداست. وقتی غصه داری یعنی به رزاق بودن خدا شک داری.

قرآن شفای تمام درداس. مطمئنم جواب میگیری. فقط با اعتقاد کامل بخون