2733
2739
عنوان

سلام دوستان کسی هست یه سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 395 بازدید | 45 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

احتمالا نگفت خدایی نکرده بچه موردی داره?

گلم باردار نیستم واسه فهمیدن علت سقطام برام عکس رنگی رحم نوشته بود

چای گیجی وسط کافه ی دنیا بودم قند لبخند تو پیش همه محبوبم کرد دور کردند تو را تا که مرا سرد کنند تلخی بی کسی ام قهوه ی مرغوبم کرد...
نه فداتشم نترس هیچی پس نیس😘😘

انشالله ممنون خانومی♥️😘

چای گیجی وسط کافه ی دنیا بودم قند لبخند تو پیش همه محبوبم کرد دور کردند تو را تا که مرا سرد کنند تلخی بی کسی ام قهوه ی مرغوبم کرد...
2731
مطمئنی باردار نیستی؟

فکر نکنم چون قبلش سونوی شکمی ازم گرفتن

عزیزم اینی که میگی یه ضایعه نخاعیه نگرانی به خودت راه نده  امیدوارم چیزی نباشه

جدی میگی چه بد چرا نخاعی ینی به خاطره این بچه هام سقط شدن😔

نه من اینو نگفتم

نگران نباش

اصلا اشتباه کردم گفتم ، ناراحت نباش ترو خدا

حالا میری دکتر برات توضیح میده از نگرانی در میای

بخند ، بلندتر بخند تا عادت کنے بہ خندیدن ، دنیا اونقدر هم کہ فکر مےکنے جدے نیست
2740
عکس رنگی از کجا؟

از رحمم همون که یه با تزریق مایع عکس میگیرن درد وحشتناکی داره

نه من اینو نگفتم نگران نباش اصلا اشتباه کردم گفتم ، ناراحت نباش ترو خدا حالا میری دکتر برات توضیح ...

اشتباه چرا گلم اگه واقعا چیزی میدونی بگی خوبه از دیشبه تو فکرم

ممنون وقت گذاشتی...

عزیزم کجایی دادم از استرس میمیرم توروخدا زود بیا جواب بده 

جانم شرمنده من آنلاین نبودم گلم اصن نگران نباش هیچی نیس سالمه سالم بدون مشکل

سلام عزیزم منم عکس رنگی دادم همین متنو واسم نوشتن چیشد ؟ خیلی نگرانم باردار شدی یان؟ دکترت چی گفت؟ ...

عزیزم اصن نگران نباش انشالله باردار میشی من بعده عکس باردار شدم الانم ۳ماهمه 

عزیزم اصن نگران نباش انشالله باردار میشی من بعده عکس باردار شدم الانم ۳ماهمه 

من چسبندگی نداشتم متخصص اومد گفت همه چی خوبه عالیه

ولی دیروز ک دیدم فکرم مشغول شد پکر شدم داشتم مبمردم 

دکترت چیزی نگفت؟؟ 

الان کمرت درد نمیکنه؟؟

2706