2737
2739
عنوان

بدون خجالت و تعارف بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 940 بازدید | 75 پست
نگیاااا😋😋😋

😫😫😫

لایق تو کسی نیست جز آنکسی که:تو را انتخاب میکند نه امتحان ...تو را نگاه کند نه اینکه ببیند ...تو را حس کند نه اینکه لمست کند ...تو را بسازد نه اینکه بسوزاند ...تو را بیاراید نه اینکه بیازارد ...تو را بخنداند نه اینکه برنجاند ...تو را دوست بدارد و بدارد و بدارد ...ﺳﺎﺩﻩ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻦ ﺍﻣﺎ ﺳﺎﺩﻩ ﻋﺒﻮﺭ ﻧﮑﻦ ﺍﺯ ﺩﻧﯿﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﯾﮑﺒﺎﺭ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺍﺵ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ !ﺳﺎﺩﻩ ﺑﺎﺯﮔﺮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮﮔﺰ ﺑﺮﻧﮕﺮﺩ ﺑﻪ ﺩﻧﯿﺎﯼ کسی که ﺑﻪ ﺯﺧﻢ ﺯﺩﻧﺖ ﻋﺎﺩﺕ ﮐﺮﺩﻩ ﺣﺘﯽ ﺍﮔﺮ ﺷﺎﻫﺮﮒ ﺣﯿﺎﺗﺖ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﯾﺎﻓﺘﯽ !ﻭ ﺑﻪ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺵ :ﻫﯿﭽﮑﺲ ﺍﺭﺯﺵ ﺷﮑﺴﺘﻪ ﺷﺪﻥ ﺍﺭﺯﺵ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﻧﺪﺍﺭﺩ...برای خودت زندگی کن 
یه سوال درباره سوشی  چجوری ماهی خام میجونند؟؟؟خیلی دوس دارم بدونم

ورقه های خیییلی نازک برش میدن ولی باز هم خام بودنش چندشه

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیف استراگانف وشیشلیک که شما گ

خب درست کن خودت،نیم ساعت هم وقت نمیگیره

بچه هااااا واقعا ناامید شدم ازینجا اومدن

چقدر تنبل هستید

تموم غذاهای پیش پا افتاده رو توی دلتون نگه داشتید،در صورتی که درست کردنشون از قورمه و قیمه راحت تره،

شیشلیک

چنجه

بختیاری

کوفته

اصلا باورم نمیشه 

سوشی نخوردم که ولی میگو عالیه تست کن بدون حس چندش و لذت ببر

میگو انگار همش داری غضروف میخوری 

من پاستا میگو خوردم خوب نبود

بعد از سه سال انتظار و دوبار ای یو ای خداروشکر که کوچولوی قشنگم رو طبیعی باردار شدم
2728
خب درست کن خودت،نیم ساعت هم وقت نمیگیره بچه هااااا واقعا ناامید شدم ازینجا اومدن چقدر تنبل هستید ...

😂😂😂😂

لایق تو کسی نیست جز آنکسی که:تو را انتخاب میکند نه امتحان ...تو را نگاه کند نه اینکه ببیند ...تو را حس کند نه اینکه لمست کند ...تو را بسازد نه اینکه بسوزاند ...تو را بیاراید نه اینکه بیازارد ...تو را بخنداند نه اینکه برنجاند ...تو را دوست بدارد و بدارد و بدارد ...ﺳﺎﺩﻩ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻦ ﺍﻣﺎ ﺳﺎﺩﻩ ﻋﺒﻮﺭ ﻧﮑﻦ ﺍﺯ ﺩﻧﯿﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﯾﮑﺒﺎﺭ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺍﺵ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ !ﺳﺎﺩﻩ ﺑﺎﺯﮔﺮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮﮔﺰ ﺑﺮﻧﮕﺮﺩ ﺑﻪ ﺩﻧﯿﺎﯼ کسی که ﺑﻪ ﺯﺧﻢ ﺯﺩﻧﺖ ﻋﺎﺩﺕ ﮐﺮﺩﻩ ﺣﺘﯽ ﺍﮔﺮ ﺷﺎﻫﺮﮒ ﺣﯿﺎﺗﺖ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﯾﺎﻓﺘﯽ !ﻭ ﺑﻪ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺵ :ﻫﯿﭽﮑﺲ ﺍﺭﺯﺵ ﺷﮑﺴﺘﻪ ﺷﺪﻥ ﺍﺭﺯﺵ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﻧﺪﺍﺭﺩ...برای خودت زندگی کن 
استارتر چرا نمیخوری؟ اینایی که گفتی که قیمتی ندارن!!!! خب برو بیرون یه رستوران پیدا کن به خودت حال ...

والا درست میگی همش دم دستی و راحته ولی پولی نمی‌مونه به رستوران برسه عزیزم قسط و بدهی زیاد داریم

غذاهای عجیب هم تو نظرم چیزی نیس هر کی هر چی میخواد میگه😂

مثلا الان قیمت کباب ترکی چنده؟

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁
من گوشت خر نخوردم دوست دارم بخرم درست کنم دور همی بخوریم 😐🤲🏻📿

خودت تنهایی بخور منکه نمیخوام بچشمش😂😂

2738
میگو انگار همش داری غضروف میخوری  من پاستا میگو خوردم خوب نبود

وااا

عزیزم شاید اون که شما خوردی بد پخته شده بوده وگ نه خیلی نرم وخوشمزست حتی از مرغ نرمتر و لطیفتره زیر دندون

جون من بخور 😕😂

😂😂😂😂نه من نوموخورم 

من گوشت خر نخوردم دوست دارم بخرم درست کنم دور همی بخوریم 😐🤲🏻📿

🤣🤣🤣🤣🤣کبابی بهتره بنظرت یا تو خورش بریزیم؟

وااا عزیزم شاید اون که شما خوردی بد پخته شده بوده وگ نه خیلی نرم وخوشمزست حتی از مرغ نرمتر و لطیفتر ...

یعنی همش گوشته؟ غضروف نداره؟

بعد از سه سال انتظار و دوبار ای یو ای خداروشکر که کوچولوی قشنگم رو طبیعی باردار شدم
2706