2737
2734
عنوان

شوهرم میخواد خونشو بزنه به نامم

| مشاهده متن کامل بحث + 2479 بازدید | 77 پست
آره قبول میکنه آخه باید پایان کار رـو بگیریم بریم سند بزنیم واسه هزینش تا حالا انجام ندادیم ولی تا چ ...

نوشته ای چیزی کتبی و محضری ازش بگیر

نمیدونم چرا خودتون رو توی این هچل انداختین

جلوی ضرر رو از هرجا بگیری منفعته. فعلا هم بچه نیار برای این مرد

متاسفانه هرچی رو که ممد نبود و ندید، ما هستیم و داریم با کیفیت ۱۰۸۰ می‌بینیم!!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

آره قبول میکنه آخه باید پایان کار رـو بگیریم بریم سند بزنیم واسه هزینش تا حالا انجام ندادیم ولی تا چ ...

جایی که ما هستیم اصلا خونه هاش سند نداره . 

قولنامه ای هست کد رهگیری هم داره 

شما هم هر چه سریعتر خونه رو به نامت کن . بگو کد رهگیری هم حتما حتما بزنه . فردا برات شر نشه

شاید نزنه به نامت

نزنه من که بچه ندارم اگه نزنه منم میرم طلاق میگیرم چون نمیتونم آیندمو رو آب بسازم الانم دارم بچشو ظفت میکنم در صورتی که مادر این بچه یازده سال پیش گفته ماهی یک میلیون و پانصد بهم بدین بچه خودمو نگه دارم نمیشه که هم ده پانزده سال زندگیم به خاطر وجود بچش راحت نباشم هم بعدش خونه برسه به بچش پس من کی زندگی کنم

2731
نزنه من که بچه ندارم اگه نزنه منم میرم طلاق میگیرم چون نمیتونم آیندمو رو آب بسازم الانم دارم بچشو ظف ...

خوندی چی گفتم . خونه رو الانم میتونه به نامت بزنه ربطی به سند نداره ها😐

بله بزنه به نامت ولی خب از اونطرفم دوتا بچه هاشم حق دارن

کل اون خونه هفتاد متره چقدر هست که بخوام به بچه های زنای قبلیشم بدم بعدشم پسرش که الان یازده سالشه تا من بخوام بچه بیارم بچم بشه یازده سالش پسر شوهرم بزرگ شده رفته پی زندگی خودش اگه باباش چیزی اضاف تر از خونه داشت بده بهشون ولی سرپناه منو که نمیشه بین بچه های نای قبلی تقسیم کنه

نزنه من که بچه ندارم اگه نزنه منم میرم طلاق میگیرم چون نمیتونم آیندمو رو آب بسازم الانم دارم بچشو ظف ...

دیر یادتون افتاده متاسفانه. قوانین ایران زن ستیزه. اونوقتی که دستت باز بود و حرفت برو داشت باید تعیین تکلیف میکردی و فکر الانت بودی گلم

الان فعلا چندتا کار باید بکنی

یک: اون پسر بچه پدر و مادر داره. در حد معمول براش کار کن و خودت رو تو دردسر ننداز براش. کنارتون شام و ناهار بخوره و لباساش رو بنداز ماشین و ... منطقی متعارف باش. زور زیادی نزن براش

دو: تا زیر پات سفت نشده بچه نیار از این مرد. خونه و حق طلاق رو بگیر

سه: اگه دختردار شدی یا دختر مجرد دیدی میخواد زن مردی با شرایط همسرت بشه احساس دین کن و بگو نکنه این کار رو

جسارته و فقط ضرب المثل قدیمیه. دور از جون خودم و تمام زنای دنیا. قدمیا میگن سگ از لونه گرم نمیجهه. زنای قبلی اگه حالشون خوش بود با بچه ول نمیکردن برن

شوهر شما یه نفر رو خواسته صبح تا شب به بچه‌ش سرویس بده. شب تا صبح به خودش

نوشته ای چیزی کتبی و محضری ازش بگیر نمیدونم چرا خودتون رو توی این هچل انداختین جلوی ضرر رو از هرجا ...

خب نوشته به چه دردم میخوره باید هفت خان رستم رو رد کنم بعد واسه همین شوهرمم بارها گفت بیا بریم تو کاغذ بنویسم بعد فوتم واسه تو منم گفتم کاغذ نه فقط سند شش دانگ

2740
الان باهاش ازدواج کردی؟ مگه میشه ادم‌مقصر دوتا طلاق نباشه😳

بله میشه

امروز مادرم نگاهی بهم کرد گفت خداهرکیو دوست داره بهش دختر میده اون لحظه که این همه بهم افتخارکرد انگار تموم دنیاروبهم دادن خدایا برام حفظش کن 
جایی که ما هستیم اصلا خونه هاش سند نداره .  قولنامه ای هست کد رهگیری هم داره  شما هم هر ...

اگه قولنامه بنویسه که این خونه رو بهم فروخته خوبه یا چی باید بنویسه که چهار روز دیگه بچه هاش نتونن منو آواره کنن من ۲۸ سالمه

خب نوشته به چه دردم میخوره باید هفت خان رستم رو رد کنم بعد واسه همین شوهرمم بارها گفت بیا بریم تو کا ...

نه نوشته ی اینجوری نه. برید محضری تا قبل از پایان کار روی قولنامه ای چیزی سند رو به نامتون کنه وکالت بده بابت خونه. پایان کار که گرفته شد مستقیم به نامتون بخوره

با یه کارشناس و حرفه ای صحبت کنی دقیق میگه چی بگیری و چی نوشته شه تو متن

نامه نگیری بعد مرگم برای تو و ... ها

اینا کلکه. تو کتت نره. قبل پایانکار با یه بزرگتر مشورت کن برید محضری وکالت بگیر

اگه قولنامه بنویسه که این خونه رو بهم فروخته خوبه یا چی باید بنویسه که چهار روز دیگه بچه هاش نتونن م ...

ببین عزیزم باید بری املاک 

قولنامه خونه رو محضری به نامت کنه . اگه کد رهگیری نزنن برات مشکل ساز میشه . حتما باید کد رهگیری بزنه تا خونه تمام و کمال بدون هیچ نقصی مال خودت بشه فقط.

فکر کنم املاک حدود ۳۰۰ ۴۰۰ هم بگیره ازتون . اگه املاکی آشنا باشه با ۲۰۰ تومن هم برات کدرهگیری میزنه

به نظر من فردا خیلی دیره  همین امروز برو خونه رو بزنه به نامت . کسی از فرداش خبر نداره که بعد ...

نه هزیزم بهانه نیست درست میگن تاپبیان کار نگیرن از شهرداری سند نمیدن

امروز مادرم نگاهی بهم کرد گفت خداهرکیو دوست داره بهش دختر میده اون لحظه که این همه بهم افتخارکرد انگار تموم دنیاروبهم دادن خدایا برام حفظش کن 
نه نوشته ی اینجوری نه. برید محضری تا قبل از پایان کار روی قولنامه ای چیزی سند رو به نامتون کنه وکالت ...

الان که به وصیت مرده نگاه نمیکنند . 

شخص متوفی فقط یک سوم اموالشو میتونه به نام کنه تو وصیت نه بیشتر

نه هزیزم بهانه نیست درست میگن تاپبیان کار نگیرن از شهرداری سند نمیدن

گلم بدون سند هم میشه خونه به نام زد. خونه های ما هم بی سند هست . همش قولنامه هست جایی که هستیم .

یه نفس این خانوم داره یه نفس هم شوهرش

خدای نکرده فردا پس فردا شوهرش یه چیزیش شد ، کسی از یه دقیقه بعدش خبر نداره چه برسه به چندماه بعد

2706