2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
 عزیزم ابی سلبریتی هست با پسر عموی مشا متفاوته!

عزیزم سلبریتی ها هم آدمن مگه غیر ازینه 

فقط ادم با شعوریه و چون سلبریتی هستش فک نمیکنه آسمون خدا واشده فقط این افتاده، خاکی و متواضعه و مثل بقیه آدما رفتار میکنه

در دلم خواستن مرگ کسی نیست ولی کاش هرکس به تو دل بست بیاید خبرش♥️
2738
عزيزم ابي يه سلبريتيه كه به علت سالها زندگي تو يه كشور پيشرفته طرز فكرش مثل اونا شده مثل جهان سوميه ...

عزیزم تمووووووم دنیا طرفدار زیبایی هستن پس جهان سوم و چهارم نداره!!!! 

مهشید یکاری کرده ابی با خیلی ادم های درستی که قبلا کار میکرد دیگه کار نکنه

کلا گند زده به رابطه کاری ابی

با اهنگساز ها و ترانه سراهایی قبلی بهم زده که الان روز به روز کیفیت کاراش اومده پایین

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
چه ربطی به هیکل داره حتما تو اخلاق و رفتار و منشش یه چیزی داره که دیونه اش شده پسر عمو خودم یه زن ...

پسر عموت طلاق داد؟ 

شما که تو زندگیشون نبودی

شاید پسر عموت بی شعور بوده زنش طلاق گرفته !!

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
ابی چیه مگه ؟!!!!!!   جدی نمیگی که!    

اونا مثه ماها جهان سومی نیستن سال هاس ک تو یه کشوره پیشرفتس و شاید تمام فکرش سکت پیشرفته و به این فک نمیکنه ک وقتشو هدر بده واسه زنای دیگ.به زنه خودش عشقی رو ک داره میورزه .بعدم عشق و عاشقی اصلا و ابدا قیافه حالیش نیست عزیزم

میشه واسه رسیدین به آرزوم صلوات بفرستی                                                                                                                   تیکره رسیدن به مراد دلمه .خدایا شکرت
2706