2733
2734
عنوان

اونایی که شوهرتون رانندست بیاید ممنونم😙

| مشاهده متن کامل بحث + 152 بازدید | 20 پست
شما شوهرت بهت محبت میکنه ؟ تنهای چطوری میشه زندگی کرد اونم با ی بچه که تازه دنیا بیاد ؟ خونه پدرم از ...

بیشتر من محبت میکنم چون کارش پراز خستگی و استرسه باید درکشون کرد 

همین الانشم اکثر وقتا تنهام 

حوصله خونه بابامم ندارم همش بحثه و اعصاب خوردی کلا نمیرم ولی واسه زایمان مجبورم جاییو ندارم خواهرای شوهرمم نیستن وگرنه میرفتم پیش اونا اجبارا چندروزی میمونم و میام خونه خودم 

سلام خدای مهربون من چقد دلم تنگه برات خدای من وقتایی ک یادم میادچقدر کمکم کردی بغض میکنم خدای مهربونم بااااااازم مثل همیشه کارم گیره اومدم در خونت وایسادم خداجونم درو به روم باز کن ببرم تو خونت یه چایی مهمونم کن بهم لبخند بزن بگو باز چی شده یاد من افتادی باز چی میخوای اومدی سراغم منم سرموبندازم پایین بگم خدایا میدونم بی معرفتم اما اومدم سلامتی همسرم و تو دلیمو ازت بگیرم😔بازم به روم بخندی و بگی برو بنده بی معرفت من خیالت راحت باشه....خدیا عااااااشقتم
اخه من که ده روز اول بخیه دارم راه نمیتونم برم 

خوب مگه مامانتون پیشتون نمیاد؟؟

من طبیعی زایمان کردم  مامانمم اومد پیشم ولی نود درصد کارامو خودم میکردم مامانم همش میخوابید😕

خدایا شکرت برای سلامتی و آرامش همیشگی من و همسرم و دخترم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه من که ده روز اول بخیه دارم راه نمیتونم برم 

سعی کن به بهانه های مختلف شوهرتو بکشی پیش خودت.از همین الان همه مشکلاتو خودت ب دوش نکش ک شوهرت بی مسئولیت بار بیاد حتی اگه میتونی یه کاری کن واسه زایمان بیاد اتاق عمل که ببینه

سعی کن به بهانه های مختلف شوهرتو بکشی پیش خودت.از همین الان همه مشکلاتو خودت ب دوش نکش ک شوهرت بی مس ...

من که مطمعنم شوهرم روز زایمان روز تولد بچم نیست من همونطور ک تولد سالگرد ازدواجام نبودم😔

2731
من که مطمعنم شوهرم روز زایمان روز تولد بچم نیست من همونطور ک تولد سالگرد ازدواجام نبودم😔

اگه سزارین باشی که تاریخ ثابت داری. نمیدونم خودتو بزن به مریضی شدید. تا بیاد .اون مسئول تو هم هست.اخه پس چرا پدر شده.مگه ب بچش احساس نداره