2737
2734
عنوان

مربی خاله زنک من 🤨

| مشاهده متن کامل بحث + 190 بازدید | 29 پست
اموزشگاه نمیزاره  التماس کردم

خب گناهی نکردی. نخواستی ازدواج کنی باهاش.اصلا بی خیال نشون بده خودتو. اگه سر حرف رو باز کرد یا بهت کنایه زد با یه  لبخند ازش بگذر ...ان شااله گواهینامه ات رو که گرفتی دیگه این آدم رو نمی بینی .خلاف نکردی که جواب رد دادی

وا😐😐مگه میشه ،من سه بار رد شدم هر سه بارشم مربی جدا انتخاب کردم ،کجا زندگی میکنی؟

میگن حتما باید مربی خودت باشه 

به هیچ وجه نمیشه 

گفتم یه جلسه آزاد میخوام گفتن نه نمیشه 

چقدر التماس کردم 

❌ لایک و ریپلای نکنید ❌  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا  به خاطر کار بابام اومدیم یزد  خیلی سخت گیرن و خشک اصلا نمیشه باهاشون حرف زد البته ...

منم هرسری مربیاموتغییردادم

بعضیانمیخوان بفهمن،هرچقدرم توضیح بدی فقط خودتوخسته میکنی...  ولشون کن بزارتوافکارای غلط خودشون بمونن  
خب گناهی نکردی. نخواستی ازدواج کنی باهاش.اصلا بی خیال نشون بده خودتو. اگه سر حرف رو باز کرد یا بهت ک ...

آره عزیزم 

بخدا اینقدر اشک ریختم بخاطر گناه نکردم 

خیلی لز دستش ناراحتم به جای یاددادن رانندگی همش برام خواستگار پیدا میکرد 

امروزم خیلی خوب بودم فقط دوبلم خراب کردم 

میترسم ازش 🥺🥺🥺

❌ لایک و ریپلای نکنید ❌  
2728
نفهمیدم یعنی برای شما هم اتفاق افتاده بود ؟ آخه اصلا مناسب نبودن بعدشم انگار من پدر و مادر ندارم که ...

دقیقا مشابه شما بودم ، معرف هم فقط به خودم زنگ زد از خونوادم اجازه نگرفتن ، حتی بهم وقت نمیداد فکر کنم که ایا این مورد مناسبه یا نه 😥 

بعد هم که جواب نه دادم ، معرفه ازم طلبکار بود 

قبل از پرسیدن هر سوالی بگو به من چه ؟؟؟ اگه واقعا بهت ربط داره پس حق داری بپرسی ، و الا سرت بکن تو خشتکت مرسی 
آره عزیزم  بخدا اینقدر اشک ریختم بخاطر گناه نکردم  خیلی لز دستش ناراحتم به جای یاددادن ر ...

پارک دوبل رو که همه خانم ها خراب میکنن ...  وقتی توی زندگیت می خوایی همه رو راضی نگه داری هیچ وقت آرامش نداری. به آرامش خودت فکر کن وبه جنبه مثبت قضیه که اینقدر خوبی که هرجور شده میخواد واسطه ازدواجت با یکی بشه   

دقیقا مشابه شما بودم ، معرف هم فقط به خودم زنگ زد از خونوادم اجازه نگرفتن ، حتی بهم وقت نمیداد فکر ک ...

آره بخدا 

مگه ما چه گناهی کردیم تازه آدرسو اینا هم بهم اشتباه داده بوده برای تحقیق اصلا نمیزارن آدم حرف بزنه 😭

عزیزم شما چی کار کردی بعدش ؟

من الان باید باهاش برم تعلیم اموزشگاه هم مربی دیگه ای بهم معرفی نکرد 😭؟؟؟؟

❌ لایک و ریپلای نکنید ❌  
2738
چشم  ممنونم  اگه خودش ازم پرسید سوالی چیزی چی بگم ؟

بگو مناسب هم‌ نبودیم، فقط همینو بگو کوتاه حرف بزن که ادامه نده

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
پارک دوبل رو که همه خانم ها خراب میکنن ...   وقتی توی زندگیت می خوایی همه رو راضی نگه داری هیچ ...

😁😘

عزیزمی ممنونم ازت خیلی با حرفات آرامش گرفتم 🌹

همیشه سعی کردم با همه مخلوقات خدا مهربون و خوش اخلاق باشم ولی گاهی اوقات به ضررم شده 🥺

مطمئنم با کمی تمرین دوبل اونم خوب یاد میگیرم 

یه دنیا ممنون عزیزدلم کع اینقدر ماهی 👌❤❤❤

❌ لایک و ریپلای نکنید ❌  
آره بخدا  مگه ما چه گناهی کردیم تازه آدرسو اینا هم بهم اشتباه داده بوده برای تحقیق اصلا نمیزار ...

زنگ بزن اموزشگاه زبون بریز ، بگو دوست داری یه مربی دیگه ایی داشته باشی .

من با اون معرف قطع رابطه کردم چون برای دیدگاهم ارزش قائل نبود و بهم بی احترامی میکرد . حالا شاید معرف شما ادم با درک و شعوری باشه ، حتی المقدور تا یه مدت ازش دوری کن 

قبل از پرسیدن هر سوالی بگو به من چه ؟؟؟ اگه واقعا بهت ربط داره پس حق داری بپرسی ، و الا سرت بکن تو خشتکت مرسی 
بگو مناسب هم‌ نبودیم، فقط همینو بگو کوتاه حرف بزن که ادامه نده

وای اینقدر حرف میزنه تا زیر زبون آدمو بکشه 

اصلا نمیزاره رانندگی کنم 🥺

آخه یه نسئله ای که هست اینه که مامانم دیروز زنگ زد بهش هر چی از دهنش در او مد بش گف 

خیلی عصبانی بود 

چه جوری باهاش روبه رو شم ؟؟؟؟🥺

ممنون عزیزم 

❌ لایک و ریپلای نکنید ❌  
زنگ بزن اموزشگاه زبون بریز ، بگو دوست داری یه مربی دیگه ایی داشته باشی . من با اون معرف قطع رابطه ک ...

من آدم زبون داریم خدارو شکر اینقدر خودمو لوس کردم براشون التماسشون کردم آخر کار ولی قبول نکردن ؟

معرفم همون مربی تعلیمممه که باید ۱جلسه دیگه برم پیششش تعلیم 

❌ لایک و ریپلای نکنید ❌  
وای اینقدر حرف میزنه تا زیر زبون آدمو بکشه  اصلا نمیزاره رانندگی کنم 🥺 آخه یه نسئله ای که هس ...

اوه پس اماده باش حالتو بگیره😂

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
2706