2737
2734
عنوان

من‌شمالم بنظرتون برای مادرشوهرم‌سوغاتی چی بخرم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 477 بازدید | 53 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عسل بخر ببر دستتو تا مچ بکن توش بذار دهنش ببین گاز میگیره یا نه اول زندگی تکلیفت معلوم شه مثه ما بعد چند سال اسکول نشی

خدا خیلی واضح دیده میشه😊و خیلی معلومه که صدامو میشنوه😃کاش ادم باشم😀
2728
یعنی میگی فقط سفرای زیارتی بخرم چیزی؟ بم یاد بده چجوری بامنت بهش بدم؟

مثلا وقتی میخوای بهش هدیه بدی بهش بگو کلی گشتم تابرات تونستم اینو بخرم بخدا از پاافتادم تااینوپیدا کردم 

منظورم اینه تو هرسفری که فقط زیارتی ن مثل الان که شمالی   یه چیز کوچیک بخر اونم اگه میبینی مایع دلخوری نمیشه نخری بهتره 

اگر از عاشقـــیـــ گفتم      همیشه ازتو گفتم ...
توهم میگی نخرم؟

چمیدونم والا من اگه به قبل برگردم نه چیزی میخرم نه واسه احترام گذاشتن تلاش میکنم خودمو اذیت نمیکنم چون اینهمه خودکشی کردم بهم بی احترامی شد در حد لالیگا دیگه اخرش میخواد اینجوری شه بذار هر چی میخوان بگن

اع من چقدر دلم پره ببخشید شما خوش بینانه ببین شاید ادمای خوبی باشن یه کلوچه بخر فعلا بسه

خدا خیلی واضح دیده میشه😊و خیلی معلومه که صدامو میشنوه😃کاش ادم باشم😀
درسته    منم نمیخوام بد رفتار کنم مثل خودش داشتم به این فک مکردم این خوبی رو درحقش انجام ...

پر توقع نمیشه ، ببین یه کارهایی جزو اصول آداب معاشرت هست ، یکیش همین سوغاتی آوردن برای خانواده است.

شما یه کارهایی را برای رضای خدا و رضایت همسرت علیرغم میل باطنی هم ممکنه انجام بدی.

همونطور که بری مشهد برای مادرت دلت میخواد سوغات بیاری ، برای مادر همسر هم همینطوره.

به خیلی حرفای کاربرها گوش نده ، باعث تلخ شدن زندگیت میشن 

2740