2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه مخالفت كن نه موافقت ، انگار صداى كنجشك ميشنوى! يعنى خيلى برات طبيعيه ولى ميبينيش مثلا بهش يه نگاه ...

کوبید پاشو به میز شیشه ای مامانش تذکر داد. یا کنترل تلویزیون و گوشی رو میندازه زمین که صدا بده. این موقع ها چکار کنم. نمی‌خوام تذکر بدم که بدتر روش حساس شده ولی خوب خراب میشن

کوبید پاشو به میز شیشه ای مامانش تذکر داد. یا کنترل تلویزیون و گوشی رو میندازه زمین که صدا بده. این ...

بايد بگى مراقب پات باش 

يا مثلا ميشه كنترلو بدى به من ، بعدم بذارى خودش بده 

2731
اصلا نگى خوبه يا بد، فقط بگو نظرى ندارم نظر خودت چيه؟ 

من گفتم این سبک رو کلا دوست ندارم. چه تو بخونی چه مثلا اون آقا (که تو گوشیش هست داره مثلا ازش تقلید می‌کنه) بخونه. 

ولی خب صدای عجیب در آوردن فقط تو خونه نیست. یهو تو خیابون هم صدا در میاره. معمولا وقتی خیلی خلوته. جلو بقیه نه. نمی‌دونم خجالتی هست یا می‌دونه که خوب نیست. گیج شدم

کوبید پاشو به میز شیشه ای مامانش تذکر داد. یا کنترل تلویزیون و گوشی رو میندازه زمین که صدا بده. این ...

در كل يادت باشه اون تورو براساس توهم و هذيانش ميبينه و ميشناسه حتى اگه مامانش باشى 

من گفتم این سبک رو کلا دوست ندارم. چه تو بخونی چه مثلا اون آقا (که تو گوشیش هست داره مثلا ازش تقلید ...

عزيزم اون شايد داره با توهماتش حرف ميزنه داره با اونا زندگى ميكنه ، اگه براتون سخته بيرون نبرينش 

2738
عزيزم اون شايد داره با توهماتش حرف ميزنه داره با اونا زندگى ميكنه ، اگه براتون سخته بيرون نبرينش&nbs ...

نمیشه که زندانیش کنن. کاری نکرده و واقعا دست خودش نیست ولی مامانش سختشه همه بدونن مشکل رو. 

يعنى مثلا ممكنه يه صدايى بهش بگه اين خانم دوستته يا بگه اين خانم دشمنته ! يا هذيان بدبينى اگه داشته ...

نه صدا نمیشنوه. هیچ وقت نگفته یکی گفت این کارو بکن. منو خیلی دوست داره واسه همین هم از من میخوان بیام پیشش. 

2706