2752
2734
شنیدم دولت عربستان گفته مرده هامونو میخوان تو گور دسته جمعی بریزن و خاک کنن ایران شدیدا واکنش نشون داده ولی من از این حرومزاده های وهابی میترسم به مرده های عزیز ما بی احترامی کنن تروخدا دعا کنید از بس گریه کردم سردرد گرفتم
خدایا به داده و نداده ات شکر
خدا لعنتشون کنه ، ایران نمیدونم چرا انقد زبونش کوتاه شده
دلتنگمو با هیچ کسم میل سخن نیست کس در همه افاق به دل تنگی من نیست بسیار ستمکار و بسی عهد شکن هست اما به ستمکاری آن عهد شکن نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
سمیه جان دیگه چه بلایی مونده که سر زائرا نیاوردن!!
دلتنگمو با هیچ کسم میل سخن نیست کس در همه افاق به دل تنگی من نیست بسیار ستمکار و بسی عهد شکن هست اما به ستمکاری آن عهد شکن نیست
سمیه جون خدا کنه شایعه باشه میترسم بخوان از عمد به مرده هامون بی احترامی کنن تا مارو وارد جنگ کنن خیلی از ایرانی ها دل چرکینن
خدایا به داده و نداده ات شکر
اونا به زعم خودشون با این کارا بهشتی میشن
2706