2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه سالی کنکور دادی عزیزم؟ 

92 بود فکر کنم

تو جدول زده 25 سال اینده را نخواهد دید سه حرف اولش هم ا.س.ر در اومده.... چی میشه به نظرتون؟🙄🙄................... #بیمار_اعصاب_و_روان_دیوانه_نیست
2728
ممنونم از راهنماییت موفق باشی عزیزم 😍

خواهش می کنم خانوم گل🍀🍀🍀

تو جدول زده 25 سال اینده را نخواهد دید سه حرف اولش هم ا.س.ر در اومده.... چی میشه به نظرتون؟🙄🙄................... #بیمار_اعصاب_و_روان_دیوانه_نیست
ایشالا مدیریت بازرگانی ی دانشگاه خوب مثل تهران

پس فقط بچسب به ریاضی

زیر گروهها رو که میشناسی؟؟

درسهایی که مدیریت تو اون زیرگروهه با جدیت بخون 

مثلا درصد بالای عربی به درد مدیریت نمیخوره ضریبش اونجا پایینه 

ریاضی رو ی جوری تست بزن که درصدت بره بالای ۹۰😍

شما اگر رتبه کل مثلا ۳۰۰ بیاری کسی به اون توجه نمیکنه به زیرگروه مدیریتت نگاه میکنن مثلا ی دفعه میبینی اونجا ۵۰۰ هستی پس رتبه ت ۵۰۰ هس نه ۳۰۰

فهمیدی چی گفتم ؟؟  البته قطعا خودت اینا رو میدونی

2740
پس فقط بچسب به ریاضی زیر گروهها رو که میشناسی؟؟ درسهایی که مدیریت تو اون زیرگروهه با جدیت بخون&nbs ...

آهان بله فهمیدم... درسای زیر گروه مدیریت چیا میشه دقیقا ب جز ریاضی؟ 

تو انتهای تمام افکار منی😻
بهش نگفتن تقلب کردی؟؟ پارسال ی عده اینجوری رو مردود اعلام کردن و گفتن مشکوک به تقلبید بیچاره ها دم ...

چرا پاسخ نامه هاشونو چک میکنن با تک تک سوال ها ببینن بهجواب رسیدن و خودشون حل کردن 

فمینیسم معرف اتحاد و انصاف است من فمینیستم و کاش شما هم فمینیست باشید یا بشوید
من قلم چی رفتم عالیه بهت پیشنهاد میکنم حتما بری من که خیلی پیشرفت کردم

پولشو نداریم خاهرم😟

من موفق میشم:)  من یه دختر قوی و توانمندم:)❤   خدایا هرچی آرزوی خوب و قشنگه، برای پدر و مادرم 🙏💞