2733
2739
عنوان

چرا همه چیز رو باید ما مردا اماده کنیم؟؟!!

| مشاهده متن کامل بحث + 3459 بازدید | 227 پست
اما لذت زنا حین رابطه خیلی بیشتر از مرداس حرفم کاملا علمیه میتونی بری تحقیق کنی زنا 70 درصد لذتو میب ...

عزیزم جای این حرفا تو این تاپیک نیست که چند نفر اقا هستن لطفا رعایت کنید 

موضوع  اصلا این نیست که در موردش بحث بشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چطور من با اینکه یه زن ۲۷ ساله هستم تونستم کار کنم و خونه ماشین بخرم تو نمیتونی؟ من از وقتی دانشگاه ...

خانم محترم قرار شد اول پست رو بخونید بعد نظر بدید قطعا الان از قیمت خودرو و متراژ خونه و حقوق ها خبر ندارید که این حرف رو میزنید

ارزون ترین ماشین ما الان پراید 50 ملیونی هست قیمت خونه رو لاذمه بگم واقعاااا    

خب اولا از نظر شما درس خوندن و کار کردن رو از چه مقطعی خوب میدونید متوسطه اول؟دوم؟دانشگاه؟بعد درآمد ...

دور و بر شما اون دخترا هستن ، من از وقتی رفتم دانشگاه کار میکنم حقوقمو واسه خودمم خرج نکردم جمع کردم  خونه ماشین خریدم ،واسه تنبلی بهانه زیاده

متاهل هستم
2731
بله دیگ زن ها جای خودشون مرد ها هم همینطور هرکدوم وظیفه ایی دارن ولی بنظر من بی انصافیه مرد تنها رفا ...

درکل به نظرم مردبایدزرنگ وکاری باشه دسته ای ازآقایون رودیدم که چشمشون سربرج به دست زنشونه خب مردحسابی توهم که تنت سالمه بروکارکن دیگه یاموردداریم آقابعدکارکردن خانومش تنبل شده وکارنمیکنه یاچون خانوم کارمیکنه هیچی براش نمیخره خانومااینجورمسائل رومیبینن نسبت به مردهابدبین میشن 

تیکرتولدپسرم💚۹۷/۷/۷💚اگه قراربوددری بسته بمونه ک به جاش دیوارمیزاشتن😉همیشه امیدوارباش🤗
خانم محترم قرار شد اول پست رو بخونید بعد نظر بدید قطعا الان از قیمت خودرو و متراژ خونه و حقوق ها خبر ...

آقای محترم انگار شما نمیخونی ! من نوشتم ده ساله کار میکنم خونه ماشین یه ساله گرون شده شما اگه از بیست سالگیتم کار میکردی تو این شیش سال یه پراید بیست تومنی میتونستی بخری صد در صد !!!!

متاهل هستم
واقعیته  اگه باهم جمع کنیم باز یه چیزی چرا یه دختر باید ب خاطر پول ادمو بخاد😡😡😡😡

واااا شما دیگه چ طرز فکری داری 

شاید دخترایی که شما دیدی اینجوری بودن و فقط در جایگاه دوست دختر بودن که حرفت درسته 

ولی دختری که قصدش زندگی کردن باشه و هم سطح باشه باهات اصلا اینجوری نیست 

لطفا به مادر و خاهر خودتون نگاه کنید ببینین چجوری هستن و دختری رو پیدا کنید که مثل خانواده خودتون باشه اونجوری دیگه براتون سخت نیست 

2740
عزیزم جای این حرفا تو این تاپیک نیست که چند نفر اقا هستن لطفا رعایت کنید  موضوع  اصلا این ...

ببخشید من فقط خواستم اطلاعات درستو بدم ک فک نکنن زنا همه جوره پایین ترن قصد بدی هم نداشتم

دور و بر شما اون دخترا هستن ، من از وقتی رفتم دانشگاه کار میکنم حقوقمو واسه خودمم خرج نکردم جمع کردم ...

خب بله باهاتون موافقم و این که همسرتون باید به شما افخار کنه که دارید دوشادوش هم دیگه زندگی رو ژیش میبرید...در مورد این حرفتون با شما کاملا موافقم ولی اون طرف قضیه رو هم ببینید اون دختر های تنبل مرغرور خود بزرگ بین که دنبال چیز هایی که گفتم هستن

خانم محترم قرار شد اول پست رو بخونید بعد نظر بدید قطعا الان از قیمت خودرو و متراژ خونه و حقوق ها خبر ...

حالا که نزدیک سی سالته تازه یادت افتاده باید دستت بره جیب خودت و گرونی و تحریم رو دیدی ؟! تو که تو این جامعه هستی الان واسه مدرک هیچ پست و مقامی نمیدن منتظر موندی موهات سفید شه بعد بری دنبال کار ، الانم میگی کار مناسب شان و شخصیتم و مدرکم نیس منبهترین رشته تو علوم پزشکی سراسری خوندم ولی استخدامی نیس منم تو خصوصی با حقوق کم کار کردم ولی دستمو جلو کسی دراز نکردم 

متاهل هستم
2706