2737
2739

من دیگه خسته شدم اززندگیم شوهرم اصلأحرفاموگوش نمیکنه توی هیچکاری باهام مشورت نمیکنه هرچی میگم لج میکنه،من میگم بعددوماه منوببرخونه بابام دلم تنگ شده اونام دلشون برادخترونوه شون تنگ شده امروزوفردامیکنه خونه بابام یه شهردیگه اس3ساعت باشهرمحل زندگیمون فاصله داره اونوقت ماروهمش میبره خونه باباش ک دلشون برابچه تنگ شده بعدم دوسه روزاونجانگه مون میداره تمام نظم زندگیم بهم میریزه اعصابم خوردمیشه ب بچه ام نمیتونم خوب برسم،خونه پدرشوهرم 20دقیقه باماشین تاخونه مافاصله داره...خیلی ازاین وضعیت خسته شدم،بنظرتون چیکارکنم؟لج کنم نرم خونه باباش چندماه؟

سیمامامان امیرعلی وهلیامامان دایان بهم درخواست دوستی بدید...کاربرقبلیم بهار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم میخام یاد بگیرم    

خیلی خوبه یادبگیری،والامن مهربون ومطیع بودن روامتحان کردم ،سرکش وخشن بودنم همینطورفایده ای نداشته

سیمامامان امیرعلی وهلیامامان دایان بهم درخواست دوستی بدید...کاربرقبلیم بهار
2738
ببین نقطه ضعفش چیه همونکار کن بعضی مردا با گریه رام میشن بعضیا با جیغ ویغ بعضیا با قهر

اره واقعا هر مردی یه قلقی داره یکی با محبت رام میشه یکی با گریه و جیغ و داد و بیداد

من آموختم زمانی شاد بودم که قلبی را شاد کردم❤

نه برو نق نزن غر نزن وقتی میری سرحال باش   بنظر غرغرو میای  رفتار اون انعکاس رفتار خودته  یکم لجبازیتو کم کن مهربونتر باش شاید درست شه

مایه خوشدلی انجاست که دلدار انجاست   
خیلی خوبه یادبگیری،والامن مهربون ومطیع بودن روامتحان کردم ،سرکش وخشن بودنم همینطورفایده ای نداشته

دقیقا 

دوران نامزدی برای دختران چه دورانی است؟دورانی که هیچ کس مخارجتو به عهده نمیگیره ، ولی سر اینکه کی اختیاردارته دعواس😐😂😅

لج نکن..ی موقع دیدی بچتو برداشت خودش با بچه رفت موند خونه باباش

بعد از چند ماه دوری از نی نی سایت باز اومدم😃
2706