2752
2734
عنوان

اطلاعات عمومی (مدفن پیامبران در ایران)

| مشاهده متن کامل بحث + 569 بازدید | 59 پست
استان فارس: نام مکان متبرکه 1- شیث پیغمبر (ع)، شهرستان فیروزآباد، روستای مهکویه سفلی 2- نوح نبی‌ا ...

وا. . . .حضرت خضر ک زنده ست . . .توقران اومذه وا ا 

شوهر من..محمدرضای من..محمدم..رضای من..کجا بروم وقتی سرزمین پهناور میان بازوانت را به اسمم زدی..کجا بنشینم وقتی سرم را به شانه هایت میفشاری....تا در حصار گیرند دستان تنومندت تن نحیف مرا..گوش به که بسپارم وقتی قلبت چنان مشت میکوبد بر سینه ات.. و فریاد می‌زند: عاشقتم♥💍🙊🙈.  که را ببینم وقتی هرجا را می‌نگرم،تورا میبینم... کدام عسل کامم را شیرین کند وقتی شهد عشق تو را مینوشم...کدام هیبت قلبم را بلرزاند وقتی رگ گردنت سایه انداخته بر زنانگی هایم...چه شیرین است وقتی کلید می‌اندازی..و شروع میشود تپش این قلب بیقرارم..رسوایم میکند وقتی شتابان به سوی آغوش بازت پرواز میکنم..و جایی میان قلب بیقرارت، عطر تن من با عطر عرق تن تو یکی میشود... و فرشتگان خداوند لبخند میزنند..عاشقتم..شوهرم...🙊🙈💋💍♥🌹🐣.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم 124000 تا بعدم اینکه از میلیون ها ساله پیش خب هی اومدن و رفتن اما تو کله جهان فقط تعدادیشون مع ...

بعد نوشته مشکوکی بود که سال91گذاشته شده از نظراتی که گذاشته شده بودند مردم که دقیق نفهمیدم شاید شما بفهمید 

[QUOTE=105571540]عزیزم 124000 تا بعدم اینکه از میلیون ها ساله پیش خب هی اومدن و رفتن اما تو کله جهان فقط تعدادیشون مع ...[/Qعزیزم تو نت سرچ کن جواب سوالاتو پیدا کن من جواب این چیزا رونمیدونم .

وقتی تو یه تاپیک نظرمیدم منظورم با استارتر هستش پس خواهشا قاشق نشسته هر جایی نباشین 
2731

خالد نبی استان گلستان مرز ترکمنستان

بسطام فکر کنم سمنان

این دوتا موثقن

شوهر من..محمدرضای من..محمدم..رضای من..کجا بروم وقتی سرزمین پهناور میان بازوانت را به اسمم زدی..کجا بنشینم وقتی سرم را به شانه هایت میفشاری....تا در حصار گیرند دستان تنومندت تن نحیف مرا..گوش به که بسپارم وقتی قلبت چنان مشت میکوبد بر سینه ات.. و فریاد می‌زند: عاشقتم♥💍🙊🙈.  که را ببینم وقتی هرجا را می‌نگرم،تورا میبینم... کدام عسل کامم را شیرین کند وقتی شهد عشق تو را مینوشم...کدام هیبت قلبم را بلرزاند وقتی رگ گردنت سایه انداخته بر زنانگی هایم...چه شیرین است وقتی کلید می‌اندازی..و شروع میشود تپش این قلب بیقرارم..رسوایم میکند وقتی شتابان به سوی آغوش بازت پرواز میکنم..و جایی میان قلب بیقرارت، عطر تن من با عطر عرق تن تو یکی میشود... و فرشتگان خداوند لبخند میزنند..عاشقتم..شوهرم...🙊🙈💋💍♥🌹🐣.
وا. . . .حضرت خضر ک زنده ست . . .توقران اومذه وا ا 

حرف منم همینه والا قم نزدیک جمکران می گفتن محل تفکر و عبادت ایشون بوده و رفتم ولی این جاهایی که گفته شده اصلا نمی فهمم یا این خضر یک خضر دیگست !

حرف منم همینه والا قم نزدیک جمکران می گفتن محل تفکر و عبادت ایشون بوده و رفتم ولی این جاهایی که گفته ...

نه فقط یه خضر داریم خواهر

اینترنت اطلاعاتش موثق نیست گاهی.

نه فقط یه خضر داریم خواهر اینترنت اطلاعاتش موثق نیست گاهی.

همون داخل نظرات کاربرای اون سایت خبری هم دعوا شده بود یکی می گفت هست یکی می‌گفت نه گفتم اینجا بپرسم ببینم جواب قطعی درمیاد که دیدم نه 

همون داخل نظرات کاربرای اون سایت خبری هم دعوا شده بود یکی می گفت هست یکی می‌گفت نه گفتم اینجا بپرسم ...

اره هرکی میاد یه وبلاگ میزنه توش چرت مینویسه خواهر یه سرچ کنی تو نت وبلاگش میاد بالا من ساده هم میخونم گیج میشم

اره هرکی میاد یه وبلاگ میزنه توش چرت مینویسه خواهر یه سرچ کنی تو نت وبلاگش میاد بالا من ساده هم میخو ...

همون دیگه مشکل هم همینه دیگه والا اعتبار و سندیتش هم معلوم نیست کسی بخواد تحقیقی چیزی کنه چه کنه معلوم نیست اینجا پرسیدم ببینم کسی اطلاع داره که هر استان مال خودش رو بررسی کنه حواسشم باشه چون ویکی پدیا هم رفتم چندتاش رو نگاه کردم همین بود

همون دیگه مشکل هم همینه دیگه والا اعتبار و سندیتش هم معلوم نیست کسی بخواد تحقیقی چیزی کنه چه کنه معل ...

اره راست میگی

پارسال کربلا ک رفتیم ازیه قبستان رد شدیم مثه شهربود  دوطرف جاده تا چشم کار میکرد قبر بود قبرهای گلی. . . قبرها تو خونه بوذ. . میگفتن حضرت ادم اونجا دفن شده دقیقا نزدیک مرز ایران بود
وخیلی پیامبرای دیگ

1400تا پیامبر داریما

نه گلم صدو بیست وچهار هزارپیامبرداریم

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
والا اجازه ندادید من داشتم کپی می کردم که جواب سوال اومد اول سوال رو جواب دادم شرمنده عزیزم

دشمنتون شرمنده باشه اجازه ماهم دست شماست

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
دشمنتون شرمنده باشه اجازه ماهم دست شماست

درحال معذرت می خواهم چون سرچ کردم سال 91 چندین سایت خبری این رو اورده بودند و ویکی پدیا که یک اعتباری هم داره درج کرده بود تعجب کردم گفتم بپرسم

درحال معذرت می خواهم چون سرچ کردم سال 91 چندین سایت خبری این رو اورده بودند و ویکی پدیا که یک اعتبار ...

😊لازم نیس که مغدرت بخواهید شما کاربدی نکردی که حالا معذرت میخوای 

ان شاءالله توی زندگیت خوشبخت باشی

2706