2737
2739
عنوان

یه لحظه اونایی ک تنبلی تخمدان دارن و دارو مصرف میکنن توروخدا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 238 بازدید | 47 پست
قدم165وزنم61

شما ورزش تو برنامه روزانه باشه استرس نگرانی و از خودت دور کن فسفود شیرینیجات هله هوله پفک چیپس سرخ کردنی حدالامکان روغن ترانس رو حذف کن ،به جاش روغن کنجت زیتون استفاده کن ویتامین ای و امگا3 هم تو برنامت داشته باش، گلوکوفازم ک دکتر داده بخور کنترل میشه قرص ویتاگونس هم خیلی خوبه تو داروخانه داره تو اینترنت سرچ کن راجبش توضیح داده خیلی خوبه منتها بعد سه ماه آثارشو میبینی، نگران نباش کنترل میشه ،متاسفانه الان خیلی از خانوما در گیر این مشکلن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسپیرلاکتون و متفورمین هرکدوم حالت تهوع و بهم ریختگی مزاج میده

متفورمین رو خارجیشو بخور

اسیرونولاکتونو نمیدونم 🤔

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi
2731
تو بقیه کشورام نمیشه درمان کرد؟ 

نه عزیزم نمیشه فقط استرس و نگرانی باعث تشدید میشه، تبلیغات دروغین زیاد هست ک درمان میکنیم اینا، این بیماری فقط کنترل میشه به سبک زندگی هم خیلی بستگی داره

عزیزم هر چقدر بیشتر دارو شیمیایی استفاده کنی

تخمدانات تنبل تر میشه

مخصوصا وقتی قطع کنی دارو رو

بدنت بشدت وابسته به دارو میشه

بعد متفورمین کبد رو داغون میکنه و مستعد بیماری دیابت میکنه..

از من میشنوی بر یه طب سنتی خوب

با ورزش

اصلاح سبک زندگی

تغذیه سالم

و داروهای درمانی گیاهی 

قابل حل هست..

من مشکلی نداشتم

بعد خوردن داروهای شیمیایی تخندانم تنبل شد

بعد با داروهای گیاهی باردار شدم

البته سقط شد

ولی میخوام بگم چقدر داروهایی شیمیایی بد

و گیاهی عالی هست

خدای مهربون و خوبم، خدای عزیز و دست داشتنی من،خدای خوبی که همیشه بودی و بخشیدی و من کور دادهات رو ندیدم و غر زدم..منو ببخش مهربون خدا..ببخش کج فهمی ها و دیر فهمی های این بنده گناهکارت رو..میخوام اینجا چندتا آرزو کنم..از ته قلبم میخوام ازت اول سلامتی ظهور امام زمان عج رو، سلامتی همه مریضها و رفع گرفتاریهای تمام گرفتارها، مامان شدن اونهایی که چشم به راهن ،گره گشایی از مشکلات همه ، مخصوصا کسی که الان داره این امضارو میخونه. حاجت دلش رو بده خدا جونم".خودمم یه دنیا ارزو دارم اما فقط  کمک کن که به رضای تو راضی شم.کمکم کن تا خسران دنیا و اخرت نشم،دوستت دارم مهربون خدا‌.‌دوستت دارم... 
عزیزم هر چقدر بیشتر دارو شیمیایی استفاده کنی تخمدانات تنبل تر میشه مخصوصا وقتی قطع کنی دارو رو بد ...

مرسی عزیزم

میشه برای جور شدن یه کار خوب برای نامزدم دعاکنید
2740
مرسی عزیزم

خواهش میکنم عزیزم

راستی حجامت ساقین هم خیلی برات خوبه

زیر نظر متخصص طب سنتی

خدای مهربون و خوبم، خدای عزیز و دست داشتنی من،خدای خوبی که همیشه بودی و بخشیدی و من کور دادهات رو ندیدم و غر زدم..منو ببخش مهربون خدا..ببخش کج فهمی ها و دیر فهمی های این بنده گناهکارت رو..میخوام اینجا چندتا آرزو کنم..از ته قلبم میخوام ازت اول سلامتی ظهور امام زمان عج رو، سلامتی همه مریضها و رفع گرفتاریهای تمام گرفتارها، مامان شدن اونهایی که چشم به راهن ،گره گشایی از مشکلات همه ، مخصوصا کسی که الان داره این امضارو میخونه. حاجت دلش رو بده خدا جونم".خودمم یه دنیا ارزو دارم اما فقط  کمک کن که به رضای تو راضی شم.کمکم کن تا خسران دنیا و اخرت نشم،دوستت دارم مهربون خدا‌.‌دوستت دارم... 
باشه معذرت 

من متاهلم و تنبلی دارم رفتم دکتر بهم متفورمین داد منم هفته اول خیلی حالت تهوع داشتم یه ماه خوردم بعد ولش کردم الان رفتم تو کار طب اسلامی دوسین میخورم توام میتونی ناشتا از روز اول پریودی بخوری ممکنه چهار ماهه به موقع پریود میشم

واسه بچه دار شدن و خونه دار شدنم لطفا یه صلوات بفرستین😘😘
من متاهلم و تنبلی دارم رفتم دکتر بهم متفورمین داد منم هفته اول خیلی حالت تهوع داشتم یه ماه خوردم بعد ...

قبلش سر سه چارماه پریود میشدی

نه قبلا سر چهل یا پنجاه روز الان مرتب شده سی روزه دوسین عالیه دوای هر دردیه 

من الان نمیدونم چکار کنم داروهامو گرفتم نمیدونم مصرف کنم یان سر دوراهی ام

من الان نمیدونم چکار کنم داروهامو گرفتم نمیدونم مصرف کنم یان سر دوراهی ام

نه عزیزم داروی هورمونی ادمو شرطی می‌کنه ینی اینکه تا وقتی بخوری سر موقع پریود میشی مثه ساعت ولی تا ولش کنید برمیگردیم به حالت اول شایدم بدتر بهم بریزه هورموناتو

من انواع دارو هورمونی خوردم یه دوره خوب شدم بعدش برگشته ولی دوسین نه تنها ضرر می‌رسونه بلکه پر فایدس

از روز اول پریودت بخور تا آخر چون مجردی ایرادی ندارد ولی من در حال اقدامم باید تا بیست روز بخورم فقط

واسه بچه دار شدن و خونه دار شدنم لطفا یه صلوات بفرستین😘😘
نه عزیزم داروی هورمونی ادمو شرطی می‌کنه ینی اینکه تا وقتی بخوری سر موقع پریود میشی مثه ساعت ولی تا و ...

دوسینو فقد تو دوران پریودی باید خورد؟