2737
2734
عنوان

شوهرکثیف😷😷😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1488 بازدید | 112 پست
چقد سخت  اخه جوونن هنوز که !  باور میکنی ندیدم دورو برم مرد جوونی که اینجوری باشه

خب کسی هم جزمن نمیدونه که  شوهرم اینجوریه گفتم که فکر میکنن چه تمیز و شسته رفته هم هست 

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب کسی هم جزمن نمیدونه که  شوهرم اینجوریه گفتم که فکر میکنن چه تمیز و شسته رفته هم هست

اخه بو که میگیرن،خودشون بدشون نمیاد از بوی عرق ،مثلا اگه شما حمام نکنی بو  عرق بده ناراحت نمیشه  ؟!

گاهی نوتو خیابون از گنار بعضی پسرای جوون رد که میشی بوی بد عرقشون تا چند متر فضارو پر میکنه در حالیکه ظاهر لباساشون مرتبه 

خیلی عجیبه برام اگه میانسال و پیر باشن یه چیزی 

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
ی چیزی میگم میترسن بریزن سرم   بعدرابطه هم حمام نمیکنه 😓😔

ای خدا منو بکش 

همسرِ استارتر رو کی تربیت کرده که اینجوری از اب دراومده؟

استارتر من جات باشم روز مادر که شد به عنوان هدیه اینو میفرستم خونه مادرش واسه همیشه پیش مامانش باشه 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
2728
چقد سخت  اخه جوونن هنوز که !  باور میکنی ندیدم دورو برم مرد جوونی که اینجوری باشه

در عوض من فراوون دیدم هم توی تاکسی هم توی خیابون هم توی دانشگاه 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
2740