2737
2739
توروخدا جدی میگی یکم توضیح میدی خداخیرت بده ؟چن سالش بود؟سال چند کنکورداد؟کلاس وازمون میرفت ؟کلن چن ...

صبح تا ظهر میرفت سرکار بهدار بود 

ناهارشم صبح زود آماده می‌کرد میذاشت رو اجاق و میرفت 

شام هم داییم درست می‌کرد 

بعد از عصر تا اخرای شب تقریبا میخوند حدود هفت الی هشت ساعت اما چون دو سال پی در پی میخوند کافی بود این ساعت مطالعه 

سنش هم حدود 35 سالش بود و نمیدونم چه سالی بود پنج شیش سال پیش حدودا 

میگن چشام سگ داره   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانومی بهم بگو چرا که نه؟؟بهونه نه ،دلیل بیار!عزیزم شوهرت به این خوووبی که پیشرفتت براش باارزشه مطمئن باش چون همسرت خودش اصرار داره تو نگه داری و مراقبت از بچه هم کمکت میکنه ب حرف مردمم تامل نکن لایق بهترینهای تلاش کن!این بچه یه مادر باسواد و تحصیل کرده میخاد ک جامعه شناس باشه

2731

جامعه ۱۴۰۰ به بعد خیلیییییی نیاز به خانومای تحصیل کرده و باسواد داره همین خانوما با پیشرفتشون سازنده ی یک خانواده ی موفق هستند عزیزا با قدرت بالا از هر سطحی ک هستید شروع کنید تحصیل و آگاهی هرخانوم یک خانواده رو نجات میده بنابراین این خانم ها هستند ک ساخت یک جامعه اصولی رو متحمل هستند به فکر فرزندانتون باشید ک شما رو قراره الگو قرار بدن

وااای شوهرت پشتته و تو انقد مایوسی؟!

منم ی دختر ۶ماهه دارمو۲۱سالمه

دارم میخونم واسه کنکور 

ولی با این تفاوت که شوهرم اصلا راضی نیس 

از اون ادم هاییه که میگه زن درس بخونه که چی بشه،زن باید،خونه دار باشه حتی یبار گفت اگه میخوای درس بخونی باید مهریتو ببخشی منم اصلا جوابشو نمیدادم فقط روزا که میره سرکار میشینم میخونم الان دیگه مطمئنه تصمیمم جدیه،من دوسال کنکور دادم سال اول ۷هزارو خوردی شدم سال۹۵ همه گفتن بیا برو پرستاریو اینا گفتم من ک تونستم رتبه ب این خوبی بیارم سال بعدم میتونم با تلاش بیشتر رتبه بهتری بیارم

میدونی چیشد؟

خودمم نفهمیدم چطوری یهو شوهر کردمو باردار شدم تو یه سال سال دوم رتبم شد۴۰هزار!!!همشم مقصر شوهرم بود

ولی از تیرماه شروع کردم به خوندن کوتاهم نمیام اگه دیدم لجبازی کرد خرج کتابو اینارو نداد از خونوادم میگیرم اونا پشتمن فقط میگن هدی تو بخون

هیچ کلاسو ازمونیم نمیرم

نشستم واسه خودم برنامه چیدم،بعضی وقتا وقت میشه ۹ساعت درس میخونم بعضی وقتا ۳ساعت ولی اون برنامه ی هفتگیمو حتما انجامشون میدم،ازمونای گذشترو دانلود میکنمو تستاشو عالی میزنم 

کتاب تستم با پولای پس اندازم کم کم میخرم

هرجا میرم میبینم دخترای فامیل داروسازن پرستارن فیزیوتراپن وکیلن معلمن اونوقت من تو ۲۱سالگی ی خونه دار 

حالا که شوهرت اینهمه هواتو داره نا امیدیو بزار کنار خواهر گلم،ی یا علی بگو پاشو شروع کن همین امروز ی برنامه هفتگی بنویس واسه خودت 

تروخدا پاشو ک چندسال بعد نزنی تو سر خودت

پاشو فداتشم

واسم دعا کنید دندون پزشکی قبولشم🙏یه صلوات مهمونم کنین لطفا
خیییلی مشتاقه میگه خونه رومیبریم همون شهر ولی چرا من عرضه ندارم😕

وای خدایا خوشبحالت. 

من خودم باخودم این رویاهارو میبافم. و اون عین خیالش نیست

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 
وااای شوهرت پشتته و تو انقد مایوسی؟! منم ی دختر ۶ماهه دارمو۲۱سالمه دارم میخونم واسه کنکور  و ...

عزیزدلم درجریان تاپیکات هستم😔انشاالله بهترهاسرراه خودتو دخترت قراربگیره

پیامت خیلی بهم انگیزه دادمرسی ازوقتی ک برام گذاشتی

میشه چن تا سوال دارم بپرسم

شما نظام جدیدی؟هدفت کنکور امساله؟بنظرت با بچه و این همه رقابت سخت امسال امکان قبولی هست؟بعد میتونم درباره برنامتون بدونم چجوریه و مثلا این هفته چ درسایی میخونید وروزی چن تا و کلا برنانه ریزی من مسکل دارم

حالا خودم یه برنامه چیدم میشه نظرتو بدونم 

ازمهرتا دی ماه پایه دهمو بخونم وبع  بهمن واسفندهم +بعدازعید واردیبهشتم یازدهم بعد خرداد بیام این دوپایه یعنی ۱۰و۱۱رومرور کنم و ازتابستون هم پایه دوازدهم بخونم ومهرسال بعد برم ازمون شرکت کنم وبرم جلوباازمون؟

یانه کلن پراکنده بخونم مثلا ۶ماه وقت بزارم کل عمومی ها وبعد ۶ماه بعدی کل اختصاصی+مرورعمومیها و بعدا ازمهربرم ازمون 

کدومش بهتره

راستی منم دست تنهام توشهرغریب ودورازخانواده ام😔

2740
وای خدایا خوشبحالت.  من خودم باخودم این رویاهارو میبافم. و اون عین خیالش نیست

😔عزیزم همچینم خوشبحالم نیست منم مشکلات خودمو دارم من جمله بیکاری همسرم و نیاز مالی شدید😔

منم مثل شمام همسرم گیر داده میگه هر کار میکنی باید درست بخونی منم احتمالا شروع کنم با این تفاوت از ...

عزیزم چه خوب حالا برنامتون چجورهمیخواکنکوربدین انشاالله موفق میشیم😊

خانومی بهم بگو چرا که نه؟؟بهونه نه ،دلیل بیار!عزیزم شوهرت به این خوووبی که پیشرفتت براش باارزشه مطمئ ...

دلیلش اینه ک میگم صادقانه میگم من عاشق تفریحم حس میکنم درس بخونم تمام زندگیم توچارچوب درس میسه ونمیتونم ب بقبه کارام مثه بفیه برسم😔ازجمله مهمونی ومسافرت واین چیزا ومیخوام ب دخترمم برسم حس میکنم درس بخونم نمیتونم اونجورک میخوام مادری کنم نمیدونم دلایلم شای احمقانه باشه ولی مثه خوره ب جونمم😔😔

جامعه ۱۴۰۰ به بعد خیلیییییی نیاز به خانومای تحصیل کرده و باسواد داره همین خانوما با پیشرفتشون سازنده ...

اره واقعا همینه وقتی فک میکنم ک تحصیلاتم از فامیلام جاری و،،کمتره دلم اول براخودم وبعددخترم میسوزه انگیزهوام دخترمه میخوام بهم افتخارکنه