2737
2734
عنوان

پیرو تاپیک برادرشوهرم اومده خونم کمکک

| مشاهده متن کامل بحث + 5772 بازدید | 246 پست
خو اشتیاه کردیزخودتو خراب کردی .تو این همه تحمل کردی.باید به جون شوهرت غر بزنی اون بیفته جلو...اونا ...

بهش اس دادم گفتم داداشت باز میخواد امشب بیاد خونم. من میرم خونه پدرم یک هفته بمونم اسباب کشی داره. حالا هنوز ج نداده .میدونی دیشب خیلی داغ بود الان یک هفته هست رابطه نداشته. یک هفته هم برم خونه بابام بمونم متوجه میشه که زنش مهم تره یا داداشش.فقط اگه به بابام زنگ زد مثلا گفت دخترتو بفرست بیا شام ندارم یا اینا من و بابام چی بگیم؟اگر گفت داداشم رفته بگو بیاد چی بگیم؟

خوب قطعا ننشو دوس داره .تو مگه مامانتو دوس نداری؟ بعدشم یادت باشه یه مرد حسابی هییییییچ وقتتتتت جلو ...

سلام فندق از دست برادرشوهرم دیشب اومدم خونه بابام. بهش گفتم یک هفته میرم بابام اسباب کشی داره کمکش کنم.داداشت هم راحت باشه. شبش پاشد اومد خونه بابام داد زد مگه تو بی شوهری؟ کم مونده بود کتکم بزنه.کلید خونه رو گفت بده. من ندادم. بابام داد زد بهش گفت صداتو بیار پایین . دختر من بی کس و کار نیس. پاشو برو کلیدو بنداز جلوش ببینم چه غلطی میخواد بکنه. شوهرم تا بابام داد زد موش شد دیگه کلیدو گرفت رفت .حرفی نزد.فقط گفت دو هفته بعد میریم اونجایی که دوس داری.فکرکنم منظورش دادگاه و طلاق بود خخ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام فندق از دست برادرشوهرم دیشب اومدم خونه بابام. بهش گفتم یک هفته میرم بابام اسباب کشی داره کمکش ک ...

عجب اوصاعی شده🙄🙄🙄🙄🙄بببین نکنه الکی الکی جدی بشه و واقعا جو بگیرش😑یه دو سه روز دیگه بش اس بده با یکم مهربونی بگو دلم خیلی برات تنگ شده.دلم خیلی میخادت ...چمیدونم یکم رمانتیکش کن ...بعدم بگو ولی تا زمانی که برادرت اونحاست بودن من هیچ فایده ای نداره .کاشکی اینجوری نبود .کاشکی میشد به زندگی عاشقانه قبلی برگردیم .یکم میدونی سعی کن رامش کنی ولی از موصعت پایین نیا....نرو تا داداشش نرفته دیگه.یهو زدی سیم اخر .قرار بود رفتن خونه بابات تهدید باشه فقط😀عملیش کردی پچرا...نزار بابات اینا دخالت کنن اوضاع بدتر میشه.شوهرت لجبازه فک کنم لجباز تر میشه...ببین یه کاری کن نمیدونم معتقدی یا نه ولی هر روز ۱۰۰۱ بار دکر یا ودود رو بخون 

سعی کن همون تو پیام دادن و اینا رامش کنی ...اصلا نزار دوریتون زیاد باشه چون هم برای شوهرت عادی میشه.هم اینکه مادرشوهرت پرش میکنه هم اینکه کنف میشی اخرش:مجبوری با پای خودت برگردی ...یکم موقعیت حساس شده ..‌دیگه خونه اخری .خیلی به خدا توسل کن که راهی برات پیدا کنه 

احتمال اینکه مردت همینجوری بیاد دنبالت کمه ...یعنیراگه من مرد بودم میگفتم این که قراره با هر مشکلی بره خونه باباش بزار همونجا بمونه....برا همین میگم با پیام از یکی دو روز دیگه شروع کن دلبری کردن .که دلش سیاه نشه....اگه دیدی عصبانیه هیچی نگو اون موقع بزار یکی دوساعت بعد جواب پیامشو بده....

الان که رفتی قهر سعی کن خیلی متوسل به خدا و نماز و ذکر و اینا بشی ....کاشکی فقط در حد تهدید میموند .که شوهرت ترس داشته باشه الان دیگه خونه اخره ...حتماااااااا شوهرتو نرم کن ...ممکنه جو بگیر بشه یوقت جدی جدی بفکر طلاق بیفته .

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
سلام فندق از دست برادرشوهرم دیشب اومدم خونه بابام. بهش گفتم یک هفته میرم بابام اسباب کشی داره کمکش ک ...

ولی یه چیزی هی مرتب پیام نده که بگه گربه در حجله کشتم.و بفهمه پشیمونی یا خسته ای ......قراره یجوری شوهرت از خر شیطون پیاده بشه و یادش بیاد دوست داره.چون مردا وقتی میفتن رو لج و غرور هیچی جلوشونو نمیگیره....

اگه یک درصد مثلا دیدی تا یه هفته دیگه طول کشید مثلا پدرت بهش زنگ بزنه بگش بیا اینجا صحبت کنیم ....بعد اومد بهش بگه برنامت چیه؟ نه عرف میپسنده نه قانون ...که هر روز هر روز دختر با یه مرد نامحرم تو خونه تنها باشن...برنامت چیه؟ تا کی میخای این وصعتون باشه .فکری کردی براش؟ ولی قبل از این مرحله حتناااااا شوهرت باید از طرف تو نرم شده باشه که نگه دندون لقو کندم انداختم دور...خیر نبینه باعث و بانیش الهی .زن و شوهر رو از هم دور کردن نامردا

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
2731
ولی یه چیزی هی مرتب پیام نده که بگه گربه در حجله کشتم.و بفهمه پشیمونی یا خسته ای ......قراره یجوری ش ...

من بهش پیام بدم سوارم میشه. یه بار بهم گفت داداشم زن داداشمو دعوا کرد انداخت خونه باباش. بعدش باباش دخترشو پس اورد گفت ما از طلاق میترسیم. الان مادرشوهرم مطمینم پرش کرده گفته برو بهش بگو طلاقت میدم تا باباش تو رو برگردونه

من بهش پیام بدم سوارم میشه. یه بار بهم گفت داداشم زن داداشمو دعوا کرد انداخت خونه باباش. بعدش باباش ...

پس نمیدونم والا ....ولی هر چی شد بهم بگو از صب تو فکرم