2733
2739
بله واقعا الان نباید کوچه فرستاد ولی متاسفانه من میبینم خیلی بچه ها تو کوچه ها ول هستن ازصبح تاشب

بله منم میبینم خیلی تعجب میکنم هم از لحاظ ادم های رنگارنگ هم خطرات دیگر مثل ماشین و موتور اینا

کجا پیدا شد

پسره ۵سالش بود..وقتی مادرش توبازار وسایل میخرید اینم مانتوی مامانشو گرفته بود..مامانش گفته بود ولم نکن میوه هارو بردارم بریم.خیلیم پسر آرومی بود.کنار مادرش ی خانومی بود اونم چادری بود..نگو ی لحظه مانتوی مامانشو ول کرده بعد خواسته بگیره چادر اون خانومو گرفته..رفته باهاش..اون بازار هم خیلییی شلوغه.خانومه هم نفهمیده.وقتی خواسته سوار اتوبوس بشه دیده این بچه پیششه..به پلیس گفته اوناهم شب نشده مادرشو پیداکردن.مامانش میگففت از هولم به فکرم نرسید به پلیس بگم فقط جیغ میزدم وسط خیابون که مردم جمع شدن 

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسره ۵سالش بود..وقتی مادرش توبازار وسایل میخرید اینم مانتوی مامانشو گرفته بود..مامانش گفته بود ولم ن ...

وای من چندبار پسرم چند ثانیه ای ازجلو چشمم گم میشد تا پیدا بشه سکتههههه میکنه آدم خدا به داد برسه 

(کاربری جدیدمه)خدایا دستمو بگیرفقط تومیتونی♡
وای من چندبار پسرم چند ثانیه ای ازجلو چشمم گم میشد تا پیدا بشه سکتههههه میکنه آدم خدا به داد برسه&nb ...

واقعا خدا به داد دلش برسه..ازتصورشم آدم داغون میشه نابود میشه

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
2731

بدترین و تلخ ترین حس دنیاست به نظرم ..ادم دستش به هیجا بند نیست اون لحظه من باتمام وجودم میخواستم دیوارا زبون دربیارن تا ازشون بپرسم پسرمو ندیدین ازاینجا رد شد کجا رفت؟

چجوری گم شده؟

با خواهرش توکوچه بودن ساعت 9شب  .خوارش8سالش باهم برمیگردن خونه زهرا از پشت سر خواهرش داشته میومده.یه لحظه دور میزنه و برمیگرده سمت کوچه درعرض20ثانیه غیب میشه هیچ اثری ازش نیست واقعا

با خواهرش توکوچه بودن ساعت 9شب  .خوارش8سالش باهم برمیگردن خونه زهرا از پشت سر خواهرش داشته میوم ...

چه وحشتناک

مثلما کسی که بچه این سنی میدزده به بخاطر خود بچه میدزده. چون خیلی کوچیکه و بدرد قاچاقچی اعضای بدن نمیخوره. ثروتمند هم نبودن که به خاطر پول باشه

پس میشه امیدوار بود که پیدا میشه

جز عشق که اسباب سرافرازی بود هر چه دیدم و‌شنیدم همه اش بازی بود
2740
2706