2733
2739
خواهرم اعصابت😂😐

هیچوقت یادم نمیره 😑بین حرفام و کتکام ب پسره گفتم اگه جرات داری ی بار دیگه اسممو بگو تا همینو افقی بکنم تو ک...ت بچه قشنگ 😑😑😑

از این کیف لوله ای ها ک مال مقوا بود روگفتم بهش

هیچوقت یادم نمیره 😑بین حرفام و کتکام ب پسره گفتم اگه جرات داری ی بار دیگه اسممو بگو تا همینو افقی ب ...

خواهری من بی گناهما با من کاری نداشته باش😂😂😂😂

ساربان آهسته ران کارامِ جانم میرود ،نه چرا آهسته؟باید ساربان می ایستاد ،باید از ما باز خوشبختی سفارش میگرفت ،باید اصلا در همان کافه زمان می ایستاد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه بار ی پسره تو اتوبوس اسممو گفت😑😑😑و گفت خانم فرمانده بسیج انقدر زدمش ک راننده اتوبوس اومد اندا ...

من ماجرای اب ربختن یه پسر روم دوسال ادامه پیدا کرد اب ریخت تخم مرغ شکوندم رو سرش فردا اومد یه چیزی دیگه ریخت روم عکسشو چاپ کردم پخش کردم پوشک بچه انداخت روی مانتوم اخرین روز مدرسه که تلافی نشه تو لباسش مارمولک انداختم یه بار یه پسره متلک انداخت اوفتادم رو کمرش زدمش 

2731
😂😂😂

چند ماه پیش شوهرم با ی پسره تو تلگرام دعواش شد

وسط حرفاشون شوهرم رفت دم مغازه سیگار بخره گوشیشو گذاشت خونه 

پسره فوش ناموسی داد 

منم ۲صفحه فوش نوشتم ....بداااااا فوش داغون 

بعدم فرستادم براش

یادم رفته بود پاک کنم 

شوهرم اومد خوند انقدر خندید گفت تو ک پدر این پسره رو در اوردی ک با این فوشا 

منم بلد نیسم و هییییی خندید 

2740
من ماجرای اب ربختن یه پسر روم دوسال ادامه پیدا کرد اب ریخت تخم مرغ شکوندم رو سرش فردا اومد یه چیزی د ...

خخخخخخ ن من پسره جرات نداشت اخه فرمانده بسیج بودم 

من آب ریختم رو سرش 

اخرشم ی روز اومدن از ستاد اطلاعات گرفتنشون 

همه فکر کردن کار من بوده هر چی قسم خوردم ب من ربطی نداشت کسی باورش نمیشه خخخخ

آی ام مظلوم🤗🤷‍♀️

خیییییلی😏داشتی به پسره ی بیچاره تجاوز میکردی😂😂😂😂😂

ساربان آهسته ران کارامِ جانم میرود ،نه چرا آهسته؟باید ساربان می ایستاد ،باید از ما باز خوشبختی سفارش میگرفت ،باید اصلا در همان کافه زمان می ایستاد...
😂😂😂😂از فرداش میومدم تو اتدبوس راه باز میشد احترام میذاشتن .... خخخخ میتی کومان

میگم تو که انقد سر زبون داری بم کمک کن 

یکی از دوستام تازه دماغشو عمل کرده چُس کلاس شده دیگه تحویل نمیگیره یه تیکه جانانه بگو بش بگم حالش جا بیاد

میگم تو که انقد سر زبون داری بم کمک کن  یکی از دوستام تازه دماغشو عمل کرده چُس کلاس شده دیگه ت ...

بنداز رو شوخی بگو

جوووون دماغو

یا بگو دماغ نو خریدی چرا چسبشو نکندی....

دختر باید یه نقاشی از خدا باشه نه یه خط خطی از یه جراح 

خدا رو شکر ماخداددی  خوشگلیم نیازی ب عمل نداریم عمل واس اوناس ک زشتن کسی نگاشون نمیکنه 

دماغ جدید چند؟بعد اگ گفت مثلا ۲ ملیون بگو نوش رو میدن ....گرون خریدی بت انداختن

2706