2733
2739
عنوان

خانم هایی که شوهراشون اعتیاد به قرص داشتن توروخدا بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 429 بازدید | 57 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ترامادول   ب ۲ متادون  اعتیاد اور

متادون خطر ناک ترامادول بایه دکتر اعصاب مشورت کن چون ترامادول رو هم برا اعصاب خیلی با احتیاط میدن 

وصله نمی شود دگر این دوهزار و یک تَرَک هی همه شب بند مزن چینی دلشکسته را@
2731
اره یبار تشنج کرد تصادف کردیم وقتی نامزد بودیم  دستش درمیاد از کتف خود به خود

وقتی خوابه پَرش داره؟

ببین تا اونجایی ک من میدونم ترامادول باعث افزایش میل و باعث میشه تایم رابطه طولانی بشه.. 

اما تو میگی بی میلِ شوهرت ،شاید داره ترک میکنه

چرا امضات کم رنگه  اینجانب از سال ۹۶ ب دلیل کاهش ناگهانی گربه ها ذائقم تغییر کرد و پیتزا رست بیف رو جایگزین کردم.نام کاربری قابل تغییر نیست دیگه  
شبا تو خواب زیاد عرق میکنه؟ غذاهای ترش یا ماست میخوره سر غذا؟ یبوست داره؟ 

اره میخوره 

تو خواب همیشه پتو میکشه سرش عرق کردنش من میگم شاید از اونه 

پسرم یبوست میشه براش روغن بادام میدم 

انروز خورد

خارش ندیدم بقیشو داره  به نظافتش نمیرسه

قرص خیلی ترک کردنش سخته خدا کمکتون کنه

وروزی آدمها یک بار برای همیشه از چشمانت می افتند....مهم نیست نسبتشان چقدر نزدیک است یا چقدر دور.....مهم اینست تا ابد هیچ حسی به آنها نخواهی داشت!!!
2740
میترسم خیلی کینه هست شبو روزمو سیاه میکنه

اینا زبون خوش حالیشون نمیشه

وروزی آدمها یک بار برای همیشه از چشمانت می افتند....مهم نیست نسبتشان چقدر نزدیک است یا چقدر دور.....مهم اینست تا ابد هیچ حسی به آنها نخواهی داشت!!!

اینجا من چندتا تاپیک دیدم راجع ب این قرصا اطلاعاتم زیادشد .سرچ کن بخون . انشاالله ک اشتباه میکنی.

چرا امضات کم رنگه  اینجانب از سال ۹۶ ب دلیل کاهش ناگهانی گربه ها ذائقم تغییر کرد و پیتزا رست بیف رو جایگزین کردم.نام کاربری قابل تغییر نیست دیگه  
2706