2752
2734
من اینو از یکی شنیدم اگه هر روز ی ساعت پیاده روی کنی بعد ی ماه سریع بارداری میشی  مبخای اینم ی ...

مرسی عزیزم که گفتی

ماه قبل چند روز پیاده روی کردم اما بعد تنبلی ام شد. باید ادامه بدم. چون برای تنبلی تخمدانم هم خوبه

نه عزیزم اینطوری نیست،ببخشید واقعا  نمیخواستم نگرانت کنم چون بدن هرکس یه وضعیتی داره فقط گفتم ک ...

نه فدات شم

تو که با قصد خوب اینو گفتی. باعث میشه برم دنبالش.

یه دنیا ممنون از لطفت عزیزم

ان شالله که خیلی زود نتیجه بگیری

من خواهرم حاملگی خارج رحم داشت و بعدش چسپندگی لوله براش رخ داد. ۸ سال پیش دکتر البرزی شیراز لاپراسکوپیش کرد . و الان دوتا بچه داره

بنظرم شما هم پیشش برو. فقط خصوصی کار میکنه بنظرم . و هزینه ات ممکنه کمی بالا بره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه عزیزم اینطوری نیست،ببخشید واقعا  نمیخواستم نگرانت کنم چون بدن هرکس یه وضعیتی داره فقط گفتم ک ...

یا این که راجب کم شدن ذخیره ی تخمدان در اثر داروها گفتی. من اصلا نمیدونستم اینو

ممنونم 

من خودم الان میخوام سراغ طب سنتی و اسلامی برم. خدا کنه اونها جواب بدن. تو چی . هیچ وقت این روشها رو امتحان کردی؟

2731
نه فدات شم تو که با قصد خوب اینو گفتی. باعث میشه برم دنبالش. یه دنیا ممنون از لطفت عزیزم ان شالله ...

قربونت عزیزم❤

من دیگه سنم خیلی اجازه نمیده بخوام برم دنبال اینکه لوله هامو باز کنمو طبیعی اقدام کنم چون الان 35 سالمه دیگه مجبورم همین آی وی اف رو ادامه بدم تا زمانیکه خدا بخواد و نتیجه بگیرم

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
مرسی عزیزم که گفتی ماه قبل چند روز پیاده روی کردم اما بعد تنبلی ام شد. باید ادامه بدم. چون برای تنب ...

من خواهرشوهر خواهرم ۶ ماه بود اقدام میکرد اما حامله نمیشد اون خیلی تنبل بود 

تا اینکه جاریش واسه روحیش میبرتش  کلاس رقص اونجا اینقدر بالا و پایین پریده بود همون ماه حامله شد

دوست ابجیم حامله نمیشد میگفت ی ماه هر روز روزی ۱ ساعت تا یک ساعت و نیم پیاده روی میکردم دکتر بهش گفته بود اونم حامله شد 

میگن پیاده روی و تحرک زیاد باعث میشه زودتر حامله بشی بخصوص اونایی که چاق هستن و دور شکمشون چربی زیاد باید حتما وزنشون کم کنن

من خودم الان میخوام سراغ طب سنتی و اسلامی برم. خدا کنه اونها جواب بدن. تو چی . هیچ وقت این روشها رو ...

نه راستش تا حالا امتحان نکردم آخه فکر نکنم واسه مشکل من راه حلی داشته باشن، مثلا یکی تخمدانش کم کاره یا رحمش سرده اینا خب داروهای گیاهی براشون موثره ولی کدوم گیاه توان اینو داره لوله ی بسته رو باز کنه😁😁😁

قربونت عزیزم❤ من دیگه سنم خیلی اجازه نمیده بخوام برم دنبال اینکه لوله هامو باز کنمو طبیعی اقدام کنم ...

منم ۳۵ دارم عزیزم

دیر ازدواج کردم. حاملگی اولم ۳۴ سالگی یا کمی کمتر بود. اینقدر از من و تو مسن تر بودن طبیعی باردار شدن

من تازه عضو یه کانالی شدم طب اسلامی هست. دیدم برای چسپندگی هم به خانمها دارو گیاهی داده. من شخصا به این درمانها بیشتر اعتقاد دارم ولی این چندماهه دنبالش نرفتم. الان میخوام مصر برم دنبالش

زن داداش خودم با این درمانها کیستش یکماهه اب شد ماه دوم حامله شد. خدا کنه منم جواب بگیرم 

نه راستش تا حالا امتحان نکردم آخه فکر نکنم واسه مشکل من راه حلی داشته باشن، مثلا یکی تخمدانش کم کاره ...

نرم افزار ایتا رو نصب کن. و کلمه ی طب اسلامی رو سرچ کن و عضو گروهش شو. لینکشم گذاشتم

خواستی امتحان کن. من خودم تازه عضوش شدم

طبیب کریمینوبت دهی قم(روزهای زوج): 09361566482نوبت دهی تهران(جمعه): 09228733925 نوبت دهی کرج(پنجشنبه):صبح : ۰۹۱۲۴۳۰۰۹۸۹عصر :09124683696نوبت دهی اراک: 09183606919لینک گروه :https://eitaa.com/joinchat/3772973076C9c9e32423f

منم ۳۵ دارم عزیزم دیر ازدواج کردم. حاملگی اولم ۳۴ سالگی یا کمی کمتر بود. اینقدر از من و تو مسن تر ب ...

انشاالله که به زودی نتیجه میگیری یه دو قلوی سالم و خوشگل که دیگه بشه یه بار

این دوستمونم که گفت ورزش، واقعا تاثیر مستقیم داره

من بار اول که پانکچر(تخمک کشی) شدم تعداد تخمکام زیاد بود ولی تعداد جنینام کم شد و کیفیت متوسط چون تخمکام بی کیفیت بودن، سریه دوم قبلش رژیم گرفتم وزنمو کم کردم کنارش تو خونه ورزشم میکردم تعداد تخمکام بازم زیاد بود مثل قبل ولی تعداد جنینامم بیشتر شد و با کیفیت خوب، اول از همه لطف خدا بعدش این کاهش وزنمو بی تاثیر نمیبینم

نرم افزار ایتا رو نصب کن. و کلمه ی طب اسلامی رو سرچ کن و عضو گروهش شو. لینکشم گذاشتم خواستی امتحان ...

مچکرم عزیزم❤❤❤ برم ببینم چجوریه😊😊😊

عزیزم شماره مطب شمیم پیله وری داری

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪
2706