2733
2739
آخه چرا یکی دوهفته 😭😭😭😩ن فقط توخونه بعضی وقتا راه میرم خونمون طبقه ی چهارمه آسانسورنداره میرم پا ...

خب طبیعی تا 42 هفته هم طول میکشه البته با کنترل مرتب

چقد پله دارین سخت نیس

چقد وزنت اضافه شده؟

خب طبیعی تا 42 هفته هم طول میکشه البته با کنترل مرتب چقد پله دارین سخت نیس چقد وزنت اضافه شده؟

بله میدونم ولی واقعا نمیخوام تا۴۲طول بکشه ،یه عالمه پله است تازه ب قول شوهرم عین نردبون هم هست ،۱۲کیلو 

ولی یه کم خود را به (خریت )زدن برای موندگاری رابطه نیازه،،،نمیشه همش فهمید وبه روآورد.... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خیلی نرمال اضافه کردی خیلی خوبه من 28 تا اضافه کردم بودم دیو شده بودم 

وااای ،چندوقت پیش ؟؟؟الان چقدکم کردی

ولی یه کم خود را به (خریت )زدن برای موندگاری رابطه نیازه،،،نمیشه همش فهمید وبه روآورد.... 
اگه امروز فردا بیاد نیمه اولی میشه

آره ،شوهرم پریروزتولدش بود انقد دوس داشتم روزتولدشون یکی باشه 

7 ساله پیش  قبله بارداری اولم 52 بودم الان 82 ام

دوتا بچه داری؟؟خیلی سخته وزن کم کردن ،من باد هم ندارم اصلا یه کوچولو فقط پام باد داره 

2740
اره بعضیا به راحتی وزنشون کم میشه بعضیا مثله من می مونه شکمت کوچکه؟

آره همه میگن بهت نمیخوره ماه آخرباشی

من سبزیمو سرخ میکنم نمک میزنم بعدموقع سرخ کردن حواسم نبود ب گوشتمم نمک زدم مزه کردم خیلی شورشده بود

موقع پخت نباید نمک بزنی  پخت غذارو کند میکنه نمک 

به خصوص برای گوشت قرمز 

نمکو به عنوان چاشنی در آخر به غذا اضافه کن

اسمش را خودکشی نگذار...حتی نهنگی مثل من٬که عمق اقیانوس را دیده ٬دلش برای سواحل تو تنگ میشود...! 
اره بعضیا به راحتی وزنشون کم میشه بعضیا مثله من می مونه شکمت کوچکه؟

من سر بچه اولم 25 کیلو اضافه کردم بعدش بلافاصله 10 کیلوش اب شد بقیش هم تا 6 ماه

خداکنه سر این یکی وزنم خیلی زیاد نشه یا مثل قبلی سریع برگردم ب حالت اول

آرزو میکنم اون مشکلی که راجبش نمیتونین با هیچکس صحبت کنین حل‌شه :)  
موقع پخت نباید نمک بزنی  پخت غذارو کند میکنه نمک  به خصوص برای گوشت قرمز  نمکو به ع ...

قبلا نمیزدم ،پریروزاصلا حاام خوب نبود بخدا اصلا نمیدونستم زدم تاوقتی مزه کردم فهمیدم شوره ،آبجیم گفت نمک زدی تازه فهمیدم 🤦‍♀️😕

2706