2733
2734

بين دو تا ليمويي دارا رو با هم تلفيق كن

مثلا بيشتر سفيد باشه تو گلا و بادكنك ها ظرفا و ...دو سه تاش ليمويي دو سه تاش طوسي

طوسي قشنگه نميدونم چرا ولي اين عكسا رو بيروح كرده يا حذفش كن يا خيلي كم ازش استفاده كن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دو و چهار

نی نی یارمنو نترکون لطفا کاربریم رولازم دارم یااول اخطارچیزی بده ....چرابزایم پسری،جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری.....میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لاف زری،دامادم بگه تاج سری  
ایده داری عکس نمیذاری برام؟ لباساشون کارم رو سخت کرد. میخاستم لباس صورتی توسی بخرم. دیگه سفید لیمویی ...

اگه سفيدش بيشتره خودت رو اذيت نكن سفيد هم با همه رنگي ست ميشه هم با همه رنگي تضاد داره

يچي كه دوست داري انتخاب كن مخصوصا رنگ رنگي اوليه بعد با لباس سفيد تو پس زمينه ي رنگي جلوه ميكنه و بيشتر به چشم مياد

2728

بچه هات دوقلوهستنند

نی نی یارمنو نترکون لطفا کاربریم رولازم دارم یااول اخطارچیزی بده ....چرابزایم پسری،جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری.....میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لاف زری،دامادم بگه تاج سری  
خب تموم. بچه ها لباسشون بیشترش سفیده، یکمم لیمویی داره. حالا نظر بدید. 

خب پس تم هم لیمویی سفید باشه همرنگ لباسشون

اگ مبخوای همرنگ لباس نباشه ابی و صورتی قشنگه 

خاکستری صورتی هم قشنگه

کاش، هر دو به قول هایمان عمل می‌کردیم ،من برایت #آبنبآت_چوبی‌ می‌خریدم🍭تو برایم حلقه برلیان💍تو طعم عشق❤را میچشیدی و من،طعم تعلق را...
بين دو تا ليمويي دارا رو با هم تلفيق كن مثلا بيشتر سفيد باشه تو گلا و بادكنك ها ظرفا و ...دو سه تاش ...

حرفمو پس ميگيرم اگه لباساشون بيشتر سفيده پس زمينه رو كامل سفيد نزار

2738
میزهفنمی جالب تره  برای بادکنک های دور‌میز هم بنظرم همرو بوبو بالن بزن با اکلیل صورتی یا ابی ی ...

چقدر با سلیقه ایی و ایده ی خوب دادی. مرسیییییییی😍😍😍👌👌👌😘😘😘

همه به من میگن خیلی باسلیقه ام  اگه نظر منو بخواهی خیلی تم های خوشگلی انتخاب نکردی قشنگها ولی ...

عزیزم؟میشه برام انتخاب کنی و همینجا عکس هارو بذاری؟ ممنون میشم. سال اوله خب تجربه ندارم. 

2706