2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وزن تولد ۳۳۰۰. وزن الان ۷۷۵۰.از ۵ ماهگی به بعد خیلی کم وزن میگیره

۱سالگی باید ۱۰ کیلو  باشه اگه مشکلی نداره زیاد اذیتش نکن 

ولی تو غذاهاش سویق و ارد گندم   ۴مغز و زرده تخم مرغ  و کره همیشه و هر  روز بریز 

نتیجه شو میبینی

اگه ۱سالگی به وزن مطلوبش نرسید اونموقع بهت ویامین و مکمل و ... اشتها اور تجویز میکنه 

شاید دندون در میاره لاغر شده

😒
وزن تولد ۳۳۰۰. وزن الان ۷۷۵۰.از ۵ ماهگی به بعد خیلی کم وزن میگیره 

در صمن دکتر میگه ما نمودار کلی رو در نظر میگریم یعنی ۶ ماهگی  ۱۲   ۱۸ ۲۴ 

میگه مهم نیست تو این چن ماه چه ماهی وزن نگرفته یا گرفته مهم وزن کلشه 

😒
پسرم وزن تولدش ۳۴۰۰ بود دو هفته پیش بردم ۹ کیلو بود گفتن نمودارش کم شده دده روز بعد ببارش بعد ده روز ...

باسیب زمینی بپزم؟کلا چجوری بپزم؟ببخش از سوالای زیادم

2738

سلام عزیزم پسر من 9ماهشه مشکلش ایمه شیر کم میخوره اونم فقط توخواب ب همین خاطر شیر خشک میدم ولی کلا چهار بار 90تا میخوره کنسبت ب حدمعمول خیلییی پایینه...

اول اینکه صبحانه بهش سوپ بده وداخل سوپش برنج ایرانی ماهیچه یا گوشت چرخ کرده یا ران مرغ ویا پای مرغ سیب زمینی کوچک هویچ جعفری وبرای تنوح عدس وماش کوبیده هم بنداز توش.....وحتما ب همه غذاهاش کره بزن..... عصرونه حتما پوره سیب زمینی با کره براش درست کن.... میوه رورنده کن یا بریز توماست خیلی خوبه خرما رطب روپوست بکن باکره گرم کن بده خیلی مقویه.... سعی کن سرلاک شو باشیرخشک وکره قاطی کنی....... قطره هاشو روزانه بده

دیدی که سخت نیست.......تنهابدون من؟دیدی که صبح می شود......شبها بدون من؟ این نبض زندگی بی وقفه می زند......فرقی نمی کند بامن!بدون من!دیروز  گرچه سخت.....امروز هم گذشت!طوری نمی شود فردا بدون من!..............❤اسطوره ❤                            دیگه هیچکس گناهکارنیست.......چون......دوست داشتنت،چه گناه باشد یاکه اشتباه.......گناه میکنم تورا حتی به اشتباه......❤💖
عزیزم چه میوه هایی خوبه بدم

سیب گلابی به طالبی هندونه هلو شلیل آلو

دیدی که سخت نیست.......تنهابدون من؟دیدی که صبح می شود......شبها بدون من؟ این نبض زندگی بی وقفه می زند......فرقی نمی کند بامن!بدون من!دیروز  گرچه سخت.....امروز هم گذشت!طوری نمی شود فردا بدون من!..............❤اسطوره ❤                            دیگه هیچکس گناهکارنیست.......چون......دوست داشتنت،چه گناه باشد یاکه اشتباه.......گناه میکنم تورا حتی به اشتباه......❤💖
2706