2733
2739
من تا الان 6 تا سونو رفتم اکو قلب رفتم ام ار آی مغز دادم سلفری هم دادم. دیوونه شدم دیگه 😢

من سه تا 

گفتم این آزمایش ها بدم کلی استرس میگیرم توکل به خدا ان شاءالله سالم میده ،تا الان فکرم ترشح و طول سرویکس و استراحتم و پروتئین اینا بود ،از موقع این سونوگرافی دیگه اینا رو ول کردم همش درگیر این شدم گاهی میگم کاش اصلا سونوگرافی نرفته بودم 

آره مامانمینا میدونن چون همش مامانم باهام میاد دکتر. 

منم مامانم یه ذره اما نه کامل ، ازمایش رو گفتم خوبه فکر کردن تموم شد منم چیزی نگفتم فقط گفتم دعا کنید 

وقتی جواب آزمایش گرفتم و از سونوگرافی اومدم کلی گریه کردم 

مادرشوهرت اینا میپرسند چی میگی ؟

اصلا حوصله ی جواب و سوال ندارم ،منم حرفی نزدم گفتم الکی به آدم استرس میدن ، همین طوریش هی از همه چی میپرسند 

شمام بچه اولتونه؟

سلفری چرا؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم مامانم یه ذره اما نه کامل ، ازمایش رو گفتم خوبه فکر کردن تموم شد منم چیزی نگفتم فقط گفتم دعا کنی ...

به مادر شوهرم نگفتم اصلا. چی بگم عاخه؟؟ شوهرمم میگه ول کن طوری نیست دکترا استرس میدن ولی میگم اگه خدایی نکرده مشکل داشت چی😔 آره منم بچه اولمه  

سلفری بخاطر تیغه بینی کوتاه بود

2728
منم مامانم یه ذره اما نه کامل ، ازمایش رو گفتم خوبه فکر کردن تموم شد منم چیزی نگفتم فقط گفتم دعا کنی ...

من از اولش همش استرس بود برام. دکتری که ام آر ای مغزشو نشون دادم گفت این اندازه بطن تو این سن طبیعیه یعنی حداکثر نرماله فقط نباید بیشتر شه

من که جرات ندارم گریه کنم شوهرم دعوام میکنه منم زدم به بیخیالی اما گاهی وقتا خیلی میریزم به هم از فکرش😔

به مادر شوهرم نگفتم اصلا. چی بگم عاخه؟؟ شوهرمم میگه ول کن طوری نیست دکترا استرس میدن ولی میگم اگه خد ...

آره منم هیچی نگفتم ، آخه من هی میپرسند سونوگرافی رفتی نرفتی چی شد 

من چون سقط داشتم خوبه بارداریم به کسی نگفتیم 

آره ان شاءالله سالم و صالح بیان بغلمون کلی به این روزامون بخندیم 

شما حرکت هاش و لگدهاش عادیه ؟

من نمیدونم بخاطر اینکه جفتم قدامیه مستقیم حس نمیکنم 

2740
من از اولش همش استرس بود برام. دکتری که ام آر ای مغزشو نشون دادم گفت این اندازه بطن تو این سن طبیعیه ...

ان شاءالله که کمتر بشه بیشتر نشه 

آره منم ده هفته ی اول بدون سونوگرافی و هیچی ،استراحت مطلق بودم لک داشتم ،بیشتر هم شد فکر کنم ،

موعدهای پریودم همه رو متوجه میشدم 

تا الان استراحت مطلقم ،بعدش طول سرویکس کم بعدش آزمایش ادرار دفع پروتئین داشت ،مثلا گفتم انومالی نمیدم اما این سونوگرافی دیوونم کرد ،تازه یخ نفر گفت سی وی ام خوب نیست انقدز گریه کردم فکر کردم زندگیم هم از هم میپاشه با اینکه استراحت مطلق بودم ازمایشم خودم بردم ، منشی نشون دکتر بده حرفی نزد 

خداروشکر ان شاءالله سالم و صالح باشند و هیچ مشکلی نداشته باشند و به موقع بیان بغلمون ، و همیشه سالم و سلامت باشند 

من از اولش همش استرس بود برام. دکتری که ام آر ای مغزشو نشون دادم گفت این اندازه بطن تو این سن طبیعیه ...

چند هفته بودی گفت ده هست ؟

سونوگرافی مرکز سونوگرافی میری؟

من همون متخصص بارداری پرخطر و جنین های پرخطر که میرم خودش سونوگرافی میکنه بیرون نرفتم 

میام یه وسیله اش رو آماده کنم میگم ان شاءالله دنیا اومد آماده میکنم بعد میگم نه توکل بر خدا همه رو آماده میکنم ان شاءالله به سلامتی استفاده میکنه 

من که جرات ندارم گریه کنم شوهرم دعوام میکنه منم زدم به بیخیالی اما گاهی وقتا خیلی میریزم به هم از فک ...

آره منم سعی کردم دیگه گریه نکنم که ان شاءالله چیزیش نیست بهش فشار نیاد اما به قولت هر چقدر هم مشغول میکنم گاهی میاد تو ذهنم بدجور به هم میریزم

آره منم هیچی نگفتم ، آخه من هی میپرسند سونوگرافی رفتی نرفتی چی شد  من چون سقط داشتم خوبه باردا ...

آره مرتب تکون میخوره. نینی شما پسره یا دخمل؟؟ عاخه میگن تو پسرا بیشتر دیده میشه

2706