2737
2739
عنوان

ایا بعد گذشت زمان مثلا ده سال از ازدواجتون راضی هستید.؟

| مشاهده متن کامل بحث + 553 بازدید | 50 پست
اخلاقای بد بعد ازدواج درست نمیشه؟!پس چراهمه میگن بعد ازدواج درست میشه و فلان و.....!!!

چرا خیلیاشون درست میشه شوهر من تو دوران عقد بد دل و شکاک بود خیلی اذیتم کرد سر این موضوع و بعد عروسی به مرور درستش کردم با رفتارام 

💚خانوم گل72هرکی از من بدش میاد بگه منم ازش بدم بیاد باهم روراست باشیم بهتره😅 
ببین باید احترام همیشه نگه داشت حتی به شوخی فحش و بدوبیراه نباید گفت.گیرای الکی ندن به شوهرشون نذارن ...

کاملا موافقم و همشو منم تو این 8 سال رعایت مردم و واقعا نتیجه داشته

خدایا رضایم به رضای توخودت کاری کن که میدونی به صلاحمه و عزیزانم خوش حال میشن. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم تجربه زندگیم مثل شما بود اما الان 11 سال شده ودوباره احساس عدم رضایت پیدا کردم واونم خیلی شدیدتر ...

چرا اخه دوباره به مشکل خوردید

مشکلاتو حل کن

نسوزو بساز

اگه حل نشن هی زده میشی

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

٨ ساله ازدواج كردم و راضيم

اگه برگردم گذشته بله صد در صد دوباره با شوهرم ازدواج ميكنم

ولى اينبار از همون اول سر اينكه يه كم كمتر با دوستاش بره بيرون محكمتر وايميسم

ميتونم بگم تنها ايراديه كه شوهرم داره

از اول هم سر اين موضوع مشكل داشتيم و داريم حتى همين ديشب باز گله كردم ازش

زندگى شايد آن لبخندى ست كه دريغش كرديم...
2731
وای خیلی ناراحتم از عذاب وجدان دارم میمیرم بچه چهار ساله منو اروم میکنه میگه غصه نخور با وجود اینکه ...

خیلی سخته واقعا درکتون میکنم من هم با دو سه تا از اخلاق های شوهرم که تو ذاتش هست به هیچ وجه نتونستم کنار بیام تو این چند سال ،و متاسفانه متاسفانه ناراحتی و بحث هایی داشتیم که بچه ها متوجه شدن و واقعا من هم مثل شما عذاب وجدان دارم.

ما ۲۰ ساله ازدواج کردیم

اول احترام

حتی توی تنش ها و دعواهای شدید به همدیگه و خانواده ها توهین نکردیم

محبت ...مخصوصا از طرف خانم

چون آقا یون ممکنه خیلی بلد نباشن و به خاطر سرسختی و غرورشون کمتر محبت کنن

ولی اگه خانم بی چشمداشت مدتی محبت کنه

پیام های عاشقانه حرفای قشنگ کارهایی که از دید آقایون یه جور محبت کردنه...مثل سفره های قشنگ پهن کردن نه حالا سفره آرایی بلد باشی فقط اینکه بفهمه با عشق براش غذا پختی

محبت کردن به خانواده ش

همه اینا باید بدون چشمداشت باشه

حتی اگه جواب پیامتو نده

حتی برای کارات تشکر نکنه

بعدا نتیجه شو میبینید

چرا اخه دوباره به مشکل خوردید مشکلاتو حل کن نسوزو بساز اگه حل نشن هی زده میشی

به طور ناگهانی همه اون دملاسر باز کردن همشون!!! خیلی عجیبه بدتر میشه که بهتر نمیشه اما تفاوتش اینکه ایندفعه بچه هم هست و این وحشتناک

2740
خانمای راضی و خوشحال میشه یکم دیگران راهنمایی کنید راهنمایی های سازنده مثلا چجوری حرمت بینتون حفظ کر ...

ببین عزیم من همیشه توزندگیم چهارچوب داشتم از لحاظ ادب واحترم و همسرم سعی میکنه داشته باشه

شوخی زیاد . مسخره کردن. فحش. مقایسه .دست کم گرفتن .سرزنش. بی توجهی. سرکوفت. یکی ب دو و جواب دادن. داد زدن. غر غر و نق زدن. شکایت کردن. بی احترامی از سمت خانواده نزدیکم. دخالت خانوادم توزندگیم. شکاکی و بدبینی وتهمت

اصلا و اصلا این مواردی ک گفتم تو رفتار من با همسرم وجود نداره به هییییچ وجه. 

اینا باعث میشه طرف

رفتار متقابل نشون بده یا سعی کنه اونم اینطوری بشه  

خیلی ازین موارد و همسرم نبود ولی شد 

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
وای عالی یعنی یه زندگی پخته تبریک میگم

ممنون عزیزم فقط کافیه یه جاهایی صبورباشی،لجبازی نکنی وسیاست داشته باشی وبه قول مامانم زن باید مثل یه گربه ملوس باشه برای شوهرش خنده دار هست اما درسته

عاشق همسرم و خانواده اش هستم.اما کاش میشد برگردم ب عقب یه چیزایی رو عوض کنم.ی کارایی رو اصلا انجام ندم

خدای مهربونم هزاران بار شکرت♥️یه صلوات واسه سلامتی خانوادم بفرستید دوست جوونیا لطفا..ممنونم😍
ببین عزیم من همیشه توزندگیم چهارچوب داشتم از لحاظ ادب واحترم و همسرم سعی میکنه داشته باشه شوخی ز ...

1. افرین سوالم همین قسمت که خیلی از این موارد نبود ولی شد ولی من بعد 11 سال اصلا نتونستم زندگیمونو بهتر کنم یا بهتر بگم نتونستیم حالم بده!!!

صبور بودن بیش از اندازه ادم تبدیل به یه ادم بی تفاوت میکنه.بی اهمیتی بیش اندازه طرف کستاخ میکنه.محبت بیش اندازه طرف متوقع وپررو میکنه و من همه اینکارا رو کردم و افسار کار از دستم در رفته

افرین سوالم همین قسمت که خیلی از این موارد نبود ولی شد ولی من بعد 11 سال اصلا نتونستم زندگیمونو بهتر ...

نمیدونم عزیزم 

ولی خیلی خیلی خیلی صبورم شاید باورت نشه 

اخلاقی خیلی بدی خواهرشوهرامدارن همسرم همینطور بد رفتارشان آزار دهنده بود ولی همین صبوری و رفتار متقابل نشون ندادن ((خیلی مهمه هاااا  وخیلی سخت)) باعث شد همسرم بشه مرد ایده الم 

ما ۸ ساله ازدواج کردیم اوایل بالای ۱۰ دفعه قهر کردم رفتم خونه بابام توعقد ک دیگه نگو..... 

خانواده من فوقالعاده صبور  خانواده اونا نه مدام درحال دعوا و بحث بااین و اون اصلا روحیشون دعواییه ((شاید بنظرت هندی بیاد ولی این واقعیته منم ازخانواده یادگرفتم))

دخالتهاشون تو کوچکترین مسائل ما ک باعث همسرم بود و بهشون تماام مسائل و رازهامونو میگفت

خواهرش بی احترامی میکرد پدرش همینطور ب مسائل خانواده منم کارداشتن عالم و آدم مسخره میکنن و غیبت تهمت خاله زنک بازی شددددید 

ولی جدا از خانواده ک نمیشه کاریش کرد من روی شوهرم کار کردم خیلی کار کردم ک بفهمه رفتار و تربیت غلط داشته الان ۳۶۰ درجه عوض شده 

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
2706