2733
2739
عنوان

میخوام نماز بخونم لطفا ادم های که اعتقاد دارن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 449 بازدید | 46 پست

به شما تبریک میگم به خاطر تحولی که در شما رخ داده

قدم اول ایجاد تحول که در شما روی داده

قدم دوم عمل به آن

روی گوشیت این نرم افزارهایی که موقع اذان ، اذان میگن نصب کن مثل باد صبا

هر وقت گوشی اذان گفت فورا پاشو وضو بگیر و نمازت رو اول وقت بخون

یکی از دلایل اینکه خواندن نماز برامون سنگین میشه اینه که اول وقت نمیخونیم

درد ما جز به ظهور او مداوا نشود...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همیشه منتظر اذان بمون با وقت اذان وضو بگیر بعد نمازتو با خلوص نیت بخون حس خوبی داره   شیطون هیچ ...

دقیقا منم سر اذان خیلی حس خوبی بهم دست میده

استارتر دعای معراج بخونی نماز خون میشی 

تو توصیحاتشم نوشته

میشه  برای شادی روح بهترین پدر دنیا ی صلوات مهمونم کنید😔
عین من   کلا انگار یکی لباسمو میکشه نمیزاره وضو بگیرم

چرا. باخودت چی فکرمیکنی ک اینجوری میشه؟

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
2731
اهوم دقیقا

پدرم همیشه میگن تو زندگیت هرکار میکنی اما نماز و روزتو ترک نکن

شده اخر وقت با خستگی اما ترکش نکن

روزه هم که ترک عمدیش کلی دردسر داره

باور کن خیلی سخت نیست فقط تلقینه

اذان که میگن بدو سریع وضو بگیر و سریع نماز بخون

لازم نیست اوایلش با اداب باشه

بذار رو روال بیفتی بعد ادابشم انجام میدی

چادرنماز و مهرتم دم دست باشه

No pain,No gain
2738

همون لحظه که قصدنمازداری پاشو والاشیطون نمیزاره ....می دونستی  شیطون ازماقوی تره 👹👹👹واسه همین ماهمیشه بایدپناه ببریم به خدا 😰😰😰😰.....الان خودمن نشستم پاسجاده نمازقضای صبح مثلا بخونم هنوزدرگیر گوشیم ....پناه برخدا🙏🙏🙏من فعلا رفتم 

فقط رمزش اول وقت خوندنه. بعد عادت میشه . سعی کن با تمرکز بخونی که لذت ببری بعد بخاطر پاداشی که مغزت دریافت میکنه منظورم آرامشه 

خودت شرطی میشی 

ظهور تو آغاز همه خوبی هاست ❤❤❤❤❤❤❤ اللهم عجل لولیک الفرج

به خودت بگو من برا این نماز میخونم که خدا رو شایسته پرستش میدونم اونم از من اینطوری خواسته که عبادتش کنم باید اون بالایی برات عزیز باشه تا موقع اذان بری سمتش 

خودت رو مجبور کن که مدام بخونی سخته ولی همین تکرار  و مداومت باعث میشه که ترک نکنی تو هیچ شرایطی هم ترک نکن نگو الان مریضم یا هر کار دیگه اگه خدا رو اولویت قرار بدی حله

خدایا شکرت😙
چرا. باخودت چی فکرمیکنی ک اینجوری میشه؟

هیچی بخدا😟 دوروز میخونم بعد نمیدونم چی میشه دگ نمیرم سمتش

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕

مجرد که بودم اذان که میگفت اول بابام وضو میگرفت و احتمال زیاد میرفت مسجد بعد مامانم نماز میخوندبعدش ابجیم  منم نمازم حتما سرجاش بودو بعد اونا میخوندم یجورایی انگار خجالت میکشیدم بین اونا من نماز نخونم حتی بگم وقتی بچه بودیم مامانم میگفت من نماز بلد نیستم بیا پیش من باصدای بلند بخون منم یاد بگیرم..نمیدونی چقدر ذوق میکردیم که دیگه بزرگ شدیم و بلدیم نماز بخونیم.همین کار مادرم باعث شد که عادت کنیم.منم از ته قلبم میخوندم و خدا هم هوامو داشت بعد تو نامزدی بخاطر یسری کاهلیا و سخت شدن وضو خونه پدرشوهرم و ارایش و خستگی و هزار جور بهانه نمازم ترک شد ...بعد ازدواجم چند بار سعی کردم بخونم ولی باز نشد که نشد یادم میرفت و یا خودم کاهلی میکردم..الان چند روزه که میخونم و وقتی ام یادم میره شوهرم اول وقت بهم میگه پاشو بخون این خودش یه ترغیب میشه برام  اذان گوشیمو باصدای بلند فعال کردم هر جا باشم صدای اذانو میشنوم و همین یه ترغیبه

تو دلیمم باعث شده بیشتر اهمیت بدم به نمازم.یه مادر مقید باشم و الگو باشم واسه بچم

بگم که من ادم خشک مذهبی نیستم (از اونا که هیچ انعطافی ندارن و همه زندگیو سخت میگیرن برا اطرافیان)

من خیلی انرژی مثبت گرفتم از نماز خیلی تاثیر داشته تو زندگیم و یه رابطه خیلی نزدیک باخدا حس میکنم امید وارم بتونی توام انرژیشو ببینی

.