2737
2739
عنوان

شوهرم جلو خانواده و فامیل خودش بهم بی احترامی میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 10807 بازدید | 73 پست

جواب دادن تو اون شرایط اشتباهه

قبل مهمونی صحبت کن .... رگ خوابش چیه

مادر عزیز تر از جانم ،،مطمئنم در مقابل سرطان ، پیروز میشی...التماس دعا**http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=707629 * مادرم پر کشید ..با آرامش و لبخند .... روحت شاد مامان عزیزم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند بار جوابشو دادم بدتر جیغ و داد میکشه وضع بدتر میشه 

تو بیشتر جیغ بکش 

هیچ غلطی نمیتونه بکنه 

الان فک میکنه ازش میترسی وقتی ببینه از این خبرها نیست جمع میکنه خودش رو 

به خدا که تو حال خوبه منی و حالی بهتر از کنار تو بودن سراغ ندارم😍❤
2731
نه والله تا حالا به سرمم نزده چون بابام بیرونم میکنه😁😁😁باید با حیای خودم برگردم😂😂😂😂 خونه پدر ...

دقیقا

من اینقدر به مشکل خوردم تو زندگیم ... مخصوصا بعد از مرگ مادرم .. پوستم کنده شد ولی خودم حلش کردم

مادر عزیز تر از جانم ،،مطمئنم در مقابل سرطان ، پیروز میشی...التماس دعا**http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=707629 * مادرم پر کشید ..با آرامش و لبخند .... روحت شاد مامان عزیزم

اینجوری بیشتر احمق جلوه میکنه

بهش بگو فلانی بهم گفت (یکی از اقوام شوهرت رو بگو که شوهرت بعدا نمیره ازش بپرسه)

بگو فلانی گفت چقدر شوهرت سبکه چطوری تحملش میکنی ازم پرسید تو خونه هم همینقدر بی شعوره ؟؟؟؟منم گفتم نه تو خونه خیلی آقاست و هوامو داره

خدایا میشه سال‌99 رو حذف کنیم دوباره نصب کنیم آخه این ویروس داره🥺😬
تو بیشتر جیغ بکش  هیچ غلطی نمیتونه بکنه  الان فک میکنه ازش میترسی وقتی ببینه از این خبره ...

بابا والله اینا راه حل نیست زندگیش از هم میپاشه، نباید احترام بینشون از بین بره 

دقیقا من اینقدر به مشکل خوردم تو زندگیم ... مخصوصا بعد از مرگ مادرم .. پوستم کنده شد ولی خودم حلش ک ...

والله بخدااااااا 

هرکسی بگه مشکل نداره دروووووغغغغغ گفته به جون خودش😂😂😐😐ولی مهم اینه بتونیم سربلند بیرون بیاییم

2740
اصلا و ابدا حاضر نیست بره پیش مشاور 

شوهرت میخواد بخانواده اس بگه من قوی ام...قبلنا خردش کردی؟؟؟

فکر میکنم خانواده اش میگن زن ذلیل اینم میخواد مثلا ابهت نشون بده

سلام دوستان میشه برا مشکل هشت ساله من دعا کنید که خدا بهترین مصلحتش روسمتم بفرسته
اولا مظلوم نباش دوما توام جلو خوانوادت باهاش همونطور رفتارکن که اون رفتارمیکنه تا متوجه رفتار بدش بش ...

والا امتحان کردم جلو خانواده خودم اگه بد رفتاری کنم عصبی میشه دیگه نمیزاره برم پیششون یا خودش نمیاد ، میگم حداقل نزارم جلوی خانواده یا فامیل خودم ابرومو ببره

بابا والله اینا راه حل نیست زندگیش از هم میپاشه، نباید احترام بینشون از بین بره  

اتفاقا بر عکس عزیزم من تجربه کردم

من هر وقت با شوهرم سر هر چیزی بحثم میشد سریع به مامانش میگفت یا قهر میکرد میرفت اونجا !!

مامانشم سریع زنگ میزد به من داد و بیداد و فحش و بی احترامی که چرا به پسرم حرف زدی و ال و بل .. منم لال 😐 کلامی نمیگفتم فقط گریه

دفعه اخر سر یه موضوعی بحثمون شد مامانش زنگ زد مثل همیشه توهین و داد و بیداد و فحش منم دیگه چشمم رو بستم دهنم رو باز کردم هر چی از دهنم در امد بهش گفتم اخرم گفتم تو این چهار سال لال نبودم فقط گفتم مادری بی احترامت نکنم ولی تو یابو برت داشت فک کردی کسی هستی !! 

شوهرمم کلید ها رو ازش گرفتم و گفتم به سلامت ..

اولش هارت و پورت و داد و بیداد کرد و رفت .. بعد که دید نه مثل همیشه نیست و این تو بمیری از اون تو بمیری ها نیست دست از پا دراز تر برگشت و از اون بع بعد دهنش رو بست 😉 هم خودش هم مامانش .

به خدا که تو حال خوبه منی و حالی بهتر از کنار تو بودن سراغ ندارم😍❤
شوهرت میخواد بخانواده اس بگه من قوی ام...قبلنا خردش کردی؟؟؟ فکر میکنم خانواده اش میگن زن ذلیل اینم ...

آ ره خواهرش و دختر خالش اوایل همش بهش میگفتن زن ذلیل ولی برادراش و زن برادراش واقعا باهام خوب بودن و هستن 

عزیزم کاملا درکت میکنم .ولی فقط خودت باید به فکر اصلاح رفتارش باشی

حالا یه چندتا پیشنهاد اول اینکه اعتماد به نفستو ببر بالا و کتاب زنان زیرک و پی دی اف شو از نت دانلود بخون

دوم اینکه تو جمع های خانوادگیش هیچ نظر و حرفی نزن بذار یه مدت حساسیتش کم شه

سوم اینکه کلید مرد دکتر حبشی هم دانلود کن گوش کن

سر بزنید به اینجا☺اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری(س)ما بیهوده به این دنیا نیومدیم یه توصیه دوستانه :برید بگردید ببینید هدف آفرینش و خلقت خودتون چیه برای اون زندگیتون بسازیدostad_shojae@اینجا کمکتون میکنه.              قربون غریبیت آقا😔.                                      پاشدم عائله پیداکردم از خودم فاصله پیدا کردم ؛ سعی کردم به تو مشغول شوم حیف شد مشغله پیدا کردم ؛ آقا....من سر اینکه به تو دل دادم با همه مسئله پیدا کردم...! در نمازم خم ابروی تو را در قنوتم گله پیدا کردم ؛ انتظار این همه انصاف نبود مُردم فیصله پیدا کردم.        آزادی؛ اگه تعریفت از آزادی اینه که خودتو مثل نمایشگاه به همه نشون بدی!  بدان این تو نیستی که آزادی ؛ این بازدید از توئه که آزاده... همون که بالاش مینویسن: بازدید.برای‌عموم‌آزاداست.

وای اول متنت واقعا ناراحت شدم ولی اخرش دیگه واقعا اعصابم خورد شد .کاش یجاهایی تو شهرامون بود واسه ما خانوما برا قهرامون ک بدون  جا نباشیم و باخیال راحت بتونیم بمونیمم توش تا حل اختلافاتمون

اتفاقا بر عکس عزیزم من تجربه کردم من هر وقت با شوهرم سر هر چیزی بحثم میشد سریع به مامانش میگفت یا ق ...

آخه قرار نیست نسخه شما واسه یکی دیگه بدرد بخوره یهو دیدی زندگیش نابود شد