2737
2739
عنوان

کسی میتونه این انگلیسی روترجمه کنه(پزشکی)

| مشاهده متن کامل بحث + 350 بازدید | 44 پست

عزیزم پسر شما نرمی مفاصل داره دردای پاهاشم همینه بدنش کلسیم رو دفع میکنه دکتری که این حرفو زده خیلی بیسواد بوده.تو سن پایین درمون میشه وگرنه درد بدن و نافرم شدن اسکلت همیشه همیشه باهاشه

ممنون عزیزم خیالم راحت شد متوجه نشدم منطورتون رو اما  قبل اسکن تری فاز یک   تزریق با انژیو ...

انژیوگرافی عروق پا براش انجام دادن با مواد رادیواکتیو بعد از اون هم عکس برداری کردن از کل پاش که خوشبختانه پرفیوژن عروقش مشکلی نداشته گردش خونش طبیعی و نرمال بوده و توده رادیواکتیو هم توی استخوناش نمونده .. در کل وضعیت استخون پاش خوبه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانوما اینارو گفتین راستش نگران شدم پسر دوسال و نیمه من وقتی می ایسته حالت قوس و تورفتگی داره پاهاش اینم بگم توپولیه و کلا از لحاظ وزنی اینا هم خوبه ممکنه پاهاش مشکل داشته باشه 

2728
عزیزم پسر شما نرمی مفاصل داره دردای پاهاشم همینه بدنش کلسیم رو دفع میکنه دکتری که این حرفو زده خیلی ...

این caکلسیم هست؟ظاهرا خوب بنظر میاد که!

شما رشته تحصیلیتون مرتبط هست عزیزم؟

❤️بگذار مهربانی خاصیت توباشد❤️
این caکلسیم هست؟ظاهرا خوب بنظر میاد که! شما رشته تحصیلیتون مرتبط هست عزیزم؟

بله پزشکم.کلسیم شاید نرمال باشه ولی بعضی مواقع دفع داره بدن.پیش فوق تخصص ارتوپد ببرید حتما

بله پزشکم.کلسیم شاید نرمال باشه ولی بعضی مواقع دفع داره بدن.پیش فوق تخصص ارتوپد ببرید حتما

درد شدید پنجه دست و پنجه پا دارن     دوتادکترارتوپد بردیم یکی گفت مشکلی نداره یکی هم گفت شلی مفصل   .حالا برای نرمی مفصل ک شمافرمودید باید چکار کرد؟

2740
درد شدید پنجه دست و پنجه پا دارن     دوتادکترارتوپد بردیم یکی گفت مشکلی نداره یکی هم گفت ش ...

منظورشون همون نرمی مفاصل بوده که من تشخیص دادم.عزیزم شما یه مدت شربت ال کارنیتین بهش بدید.یکم لاغرش میکنه اما درمون میشه واسه قسمت هایی هم که کجه حتما یه دوره کتف بند یا اگه پاشه کفش بریس استفاده کنید این شربت کاملا طبیعی هست از عصاره گوشت میگیرین و هیچ ضرری نداره

پسرم انگشتای دستش از سن کم   وقتی جمعشون میکرد  باپرش انگشت  ،باز میشد انگشتش    یا  کلاس پیانو میرفت بخاطردرد شدید انگشت کوچک دستش  حین تمرین نتونست ادامه بده سازش رو  .ممکنه بخاطر نرمی مفصلی که شما گفتیدباشه؟

منظورشون همون نرمی مفاصل بوده که من تشخیص دادم.عزیزم شما یه مدت شربت ال کارنیتین بهش بدید.یکم لاغرش ...

وزنش ۴۶کیلو هست چند سی سی در روز مصرف کنه

پسرم انگشتای دستش از سن کم   وقتی جمعشون میکرد  باپرش انگشت  ،باز میشد انگشتش   ...

بله دقیقا همه علائم رو داره.اصلا نزارید ژیمناستیک و اسکیت اینا همش اسیب میزنه.توکل به خدا ایشالله زود درمون میشه مشکل اکثر بچه های ایرانیه.مادر خوبی هستید که به فکرید بعضی مادرا میگن عادیه پاش عقب میره عادیه کتفش کجه.نمیخوان بفهمن بچه ایراد داره.من متخصص ارتوپد نیستم ولی باز برای اینکه مطمئن بشید اگه تهران هستید پیش اقای دکار عینک چی ببرید بچتون رو

بله دقیقا همه علائم رو داره.اصلا نزارید ژیمناستیک و اسکیت اینا همش اسیب میزنه.توکل به خدا ایشالله زو ...

ممنونم خیلی خیلی لطف کردی عزیزم    دقیقا علایمش بعد دو ماه که  ورزش پارکور رو شروع کرد    خیلی شدید شد که کنار گذاشت  .کرج هستیم اما   میبریم پیششون  حتما 

2706