2733
2734
عنوان

خانومها شمام شوهراتون تو دوران مجردی خودشون موندن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 443 بازدید | 53 پست
بگم تو مجردیش مونده، ولی آخه تو مجردی از این کارا نمیکرد بگم چی نمیدونم بخدا ی شب در میون با دوستا ...

ایشالا خدا اهلشون کنه خواهر

من که شاید ولش کنم برم

فقط ایناش نیست که دست بزن داره و بد دهنه ی فحشایی میده تا مغز استخونت میسوزه

اینم به بهانه کار میره باهاشون تازه نیم ساعته اومده از وقتیم که بچه دار شدیم بدتر شده منو با دخترم ...

من پدر شوهرم خیلی ادم خوبیه یبار بشوهرم گفت دیگه مجرد نیستی کمتر برو پیش دوستات اونم خیلی اهمیت میده ب حرف باباش چند ماهی کلا نرفت ولی ان چند وقته ماشین کارش تصادف کرده تعمیرگاس اونم خ نه نشین شده دوباره رفته سمت دوستاش.تازه زورم از این میاد ک وقتی من بخام برم جایی محدودم میکنه میگه هرجایی نمیتونی بری بهش میگم چطور تو هروقت دلت خاست با دوستات میری میکه من مردم فزق میکنم باتو خیلی حرصم میگیره از این حرفش حس میکنم واقعا ادم ضعیفی شدم

پدرم تو برای من قوی تر از آنی  ک بمیری💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
هرچی تو این 1سال گفتم رفت اومدنتو کم کن گوش نمیده خیلی باهاشون میگرده .البته تو بقیه موارد عالیه شوه ...

از نظر من همینم کم نیست که

کل دهه محرمو با دوستاش رفتن ایساگاه زدن تا ۳،۴ صبح اونجا بودن

ما که ازش چیزی ندیدیم 

شوهر من زیاد رفیق باز نیست ولی تو مجردیش مونده و اصلا متوجه متاهل بودنش نیست گلایه کردنی میگه هنونمیتونم درک کنم زن و بچه دارم واقعا خسته شدم بچه نداشتم سر به کوه و بیابون میزاشتم ک دیگه هیچکس پیدامم نکنه

هرکه خوداند وخدای دلش که چه دردیست در کجای دلش😊
2738

دقیقا این حرف رو شوهرم راجع ب من میزنه... میگه هنوز تو عالم مجردیت موندی😞😞

چند روز پیش بهش میگفتم چرا دوستات رو نمیبینی اصلا.... یه قرار بزار برید یه شب بیرون...

گفت تو میخوای من برم که خودت دوستای احمقت رو بیاری اینجا..... به نیت شومم پی برده بود😂😂😂😂

بهم آخرین لحظه خبر میده  میگه من باید ازت اجازه بگیرم مگه؟

خوب میگم یه موقع که خیلی حواسش بهت هست مخصوصا بعد از رابطه و معاشقه خواسته هاتو با ناز و عشوه مطرح کن. انشاالله که درست بشه

در جوانی پاک ماندن شیوه پیغمبریست ورنه هر گبری ز پیری میشود پرهیزگار    
وای وای که این شوهر تحفه منم دست بزن داره و داد میزنه و فحش های خیلی خیلی زشت میده

یکی از فامیل هامون شوهرش واسه اولین بار زد رو دهنش اینم نامردی نکرد یکی زد تو گوشش بعد هم رفت خونه ی باباش الان به ساله پسره هر کاری میکنه برنمیگرده 

Πچه در دل من .......چه در سر تو .......من از تو رسیدم به باور تو ‌Π     (( تو بودی و من ))
انقدر بحث کردیمممممممممممم که خدا میدونه قهر رفتم خونه بابام فایده نداره که نداره بابام هم گفت هم ...

همین اطرافیان دیگه

بابای من میگه چشه مگه

معتاده؟ خانوم بازه؟ بیکاره؟ دزده؟

چشه مگه الکی گیر میدی بهش

دقیقا این حرف رو شوهرم راجع ب من میزنه... میگه هنوز تو عالم مجردیت موندی😞😞 چند روز پیش بهش میگفتم ...

خوشبحالت چهار تا دوست داری

دست من که نمک نداره، هیچکسی رو ندارم و همه از دورو برم دور میشن زودی

2706