2733
2739
عنوان

خانواده شوهرم و خودش خیلی چرکن....🤢🤮

| مشاهده متن کامل بحث + 2108 بازدید | 108 پست

من دنبال راه حل دلقک بازی در نیاوردم ک بخندین.پدر شوهرم میگه خونه خودمه دوس دارم کثیف باشه کم میارم اما بزم همش کار میکنم بچه هم ندارن اما دفعه بعد باز همون مدلیه ک بود چرک و کثیف

در تاریخ1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🥰😘🤩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای بابااااا اسی بیخیال شوهرته دیگه چطور پولش خوبه عن دماغش بده؟ 🤣 انقد کثیفم بده مث شوهرمن خیلی ت ...

همچین شوهری ارزوی من بود ولی یک چرک کثیف گیرم اومد

خدایا عمری بهم بده که خوشبختی و عاقبت بخیری دخترم رو ببینم
2728

راه حل بدین.من روم نمیشه یگم میگم ناراحت میشه اخه فایدم مداره جلو مامانم دست تو دماغش مزکنه حال جفتمون بد میشه اون ادامه میده باز

در تاریخ1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🥰😘🤩
2738

سلام عزيزم

بهترين كار به نظرم استفاده از زبان بدن است

نه تذكر زباني

يعني به صورت غير مستقيم اين عادت بد رو ترك بدي

مثلا در اون لحظه بهش دستمال كاغذي بدي

يا نهايتا دستشو بگيري و از اينجور راهكارها كه كم كم خودش متوجه ميشه و ترك مي كنه

عادت دادن به استفاده از بوي خوش و تميز بودن هميشه ي لباسهاش هم مي تونه كارساز باشه

اگر برای کسی مهم باشی، او همیشه راهی برای وقت گذاشتن با تو پیدا خواهد کرد. نه بهانه ای برای فرار و نه دروغی برای توجیه.
عزیزم ناراحت نشو حدیثی که گفتید از امام علی اینجا کاربرد نداشت. ولی حدیث خوبی بود ممنون که به اشترا ...

خب ایشون عیب شوهرشو گفت و جالبه ک خیلیا نوشتن مردیم از خنده بخاطر پستها و..تو حدیث هم ک گفته گفتن عیب کسی مق انجام دادن همونه..دیگه نگفته شوهر استثناس یا فلان کار استثناس..بهرحال از نظر شما ربط نداشت از نظر من ربط داشت..نظرات هم محترمه برام..یاعلی

میشکنم در خود..و تو حتی نمی آیی خرده های مرا جمع کنی..من تو را فریاد میکشم و تو سکوت را میپسندی...در میان همهمه ی این روزها ،چونان حشره ای کوچک اسیر باتلاق غم ها شده ام و مرا یارای بیرون کشیدنم نیست...این روزها ،ثانیه هایم چونان مردابی ست ک زندگی را یادش رفته است..دلم یک زندگی عمیق میخواهد نه زنده بودن محض..این روزها هرکسی جز تو مرا خوشحال می کند و من فراموش میکنم که دردی عظیم در خانه ی دلم آشیان کرده..و فراموش میکنم ک من یک زن هستم و تو خواهان زنانگی...درست زمانی که میدانم تو درمیان مردانگی های روزگار نامردترین مردانی....
2706